Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Opr. Dr. M. Alper Evişen Hatem’de

Opr. Dr. M. Alper Evişen Hatem’de
  • 27.02.2018
  • 160 kez okundu
Reklam

Gaziantepli Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı  Opr. Dr.  M. Alper Evişen Özel Hatem Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Daha önce Gaziantep’teki özel hastanelerde başarılı çalışmaları ile tanınan Opr. Dr.  M.Alper Evişen ‘in Katarakt ve Cerrahisi , Şeker Hastalığının Gözde Yarattığı Tahribatların Tedavisi (Diyabetik Retinopati ) , Şaşılık ve Çocuk Göz Hastalıkları  , Göz Tansiyonu (Glokom takip, tedavi ve ameliyatları ) , Okülaplasti Cerrahileri , Gözyaşı Kanal Tıkanıklıkları ve Tedavileri , Tıbbi Retina Tanı, Takip ve Tedavileri , Nörooftalmoloji Tanı ve Takipleri tıbbi ilgi ve uzmanlık alanları içerisinde yer almaktadır.

Tecrübeleri ve mesleki becerileri ile adından sıkça söz ettiren  Dr. Evişen ‘in  34….51 arası yılların Türk Oftalmoloji Derneği Ulusal Kongreleri , 32. , 33. , 34. TOD Nisan kurslarına da katılarak alanında bir çok kongrelere ve kurslara katılarak sertifikalarını almıştır. Ayrıca yurt dışında da çeşitli kurs ve kogrelere katılarak tecrübelerini artıran Dr. Evişen ;  Practical Applications of New Optical Coherence Tomography (OCT) Technologies  (Tarih: December 2.2017—Palm Beach, Florida USA) , Bascom Palmer Ege Instıtute, Florida USA Observershıp (Kasım 2017 – Ocak2018 arası) kurslarına katılarak sertifikalarını almıştır.

Opr. Dr. M.  Alper Evişen Kimdir?

1976 yılında Gaziantep ‘te doğan Opr. Dr.  M. Alper Evişen ,  İlkokul (Akyol ilkokulu ) , ortaokul ve lise (Gaziantep Anadolu Lisesi ) öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. 1999 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi (İngilizce)’nden mezun olan oldu. 1999 – 2004 yılları arasında ise İzmir  SSK Tepecik Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğinde ihtisasını tamamladı. İyi derecede İngilizce bilen Evişen ,  SSK Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi ( 1999 – 2004 ) , Bozüyük Devlet Hastanesi (2004 – 2005 ) , Gaziantep Amerikan Hastanesi (2005 – 2010 )Sanko Hastanesi – Sanko Üniversitesi (2010 – 2018 ) ‘nde hizmet verdi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ