Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Zeytin Dalı Harekatı anısına ZEYTİN FİDANI yetiştirildi

Zeytin Dalı Harekatı anısına ZEYTİN FİDANI yetiştirildi
  • 05.05.2018
  • 86 kez okundu
Reklam

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Afrin Zaferinin Hatırasını yaşatmak ve Zeytin Dalı Harekâtında vatan için şehit olan vatan evlatlarımızın aziz hatıraları anısına zeytin fidanı yetiştirildi.

GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personellerince İslahiye Yerleşkesinde kurdukları serada gemlik türü bodur 2 bin 23 adet zeytin fidanı yetiştirerek Afrin zaferi kutlandı. İslahiye Meslek Yüksekokulu Personel Şefi Hasan Aydın Koordinatörlüğünde dikilen zeytin fidanları yetiştirilmesinin tüm aşamaları Yüksekokulun idari personelinin üstün gayret ve katkıları ile gerçekleştirildi.

Yetiştirilen 2 bin 23 Zeytin Fidanı İslahiye Yerleşkesine dikilerek, Afrin Zeytin Dalı Harekatı gelecek nesillere öğrenciler tarafından aktarılacak.

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi H. Ahmet Deveci “Mehmetçiğimiz Afrin Zaferini kazanmasıyla gururlandık. Zeytin Dalı harekatı anısına diktiğimiz bu zeytin fidanları büyüdükçe, öğrencilerimiz ve gelecek nesillerimiz bu şerefli harekâtı ve aziz şehitlerimizi unutmayacaktır. Fidanların yetiştirilmesinde emeği olan tüm idari personellerimizi kutluyor, teşekkür ediyorum, Ayrıca; tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ailelerine sabırlar diliyor şanlı gazilerimize de hayırlı ömürler diliyorum” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ