" BEDEN DİLİ" DERSİ BAŞLADI | Narkoz Haber
Az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

“ BEDEN DİLİ” DERSİ BAŞLADI

Editörün Seçtikleri - 14 Aralık 2011 23:38 A A

Kredi ve Yurtlar Kurumunun kuruluşunun 50.yıldönümü münasebetiyle tüm hizmetlerdeki kalite artışı ile birlikte, yurtlarda barınan öğrencilere yönelik olarak “Liderlik Okulu” adı altında kişisel gelişim eğitimleri düzenlendi.

Gaziantep Yurt Müdürlüğü çok amaçlı salonunda, Yurtkur Bölge Müdürlüğü tarafından

düzenlenen “Etkili İletişim ve Beden Dili” konulu eğitime ilgi büyüktü. Eğitim veren Uzman M. Ali Doğan öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Düzenlenen seminere katılan öğrenciler, bu tür etkinliklerin kendileri için verimli ve yol gösterici olduğunu belirtti. Eğitime katılan öğrenciler sertifaka aldı.

.

Kurum yurtlarında kalan öğrencilerin motivasyonu yüksek, zamanı iyi yöneten, özgüveni artmış, başarıya odaklanmış, değişime ve çağa ayak uyduran, sosyal iletişimi güçlü bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla yapılan eğitim çalışmaları, Yurtkur Genel Müdürlüğünce belirlenen program dâhilinde periyodik olarak devam edileceği bildirildi.

Bu haber 83 kez okundu.
Editörün Seçtikleri - 23:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU