Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

“Nizip Kurumlar Arası Futsal Turnuvası” Sona Erdi

Nizip Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen “Nizip Kurumlar Arası Futsal Turnuvası”, Nizip İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Nizip İlçe Jandarma Komutanlığı takımları arasında oynanan final maçı ile sona erdi.

Nizip Kaymakamlığı ve Nizip Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğünün destekleriyle düzenlenen turnuvaya ilçedeki kurumlardan 10 takım katıldı. Turnuva sonunda İlçe Jandarma Komutanlığı Takımı turnuva şampiyonu olurken, Nizip İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Takımı ikinci, Nizip Devlet Hastanesi Takımı üçüncü oldu.

Ödül töreninde konuşan Nizip Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Serdar Derman, Nizip yerleşkesinde yer alan Nizip Eğitim Fakültesi ve Nizip Meslek Yüksekokulunun Nizip halkıyla ve Nizip’te yer alan kurum ve kuruluşlarla dayanışma ve işbirliği içerisinde olduğunu söyledi.

Nizip’te kültürel, sportif ve bilimsel etkinliklerin öncüsü olma misyonuna uygun olarak düzenlenen bu turnuvanın başarıyla sona erdirilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Yrd. Doç. Dr. Derman, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Nizip  Kaymakamı Yaşar Karadeniz başta olmak üzere Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Gözegir’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer Faruk Ateş’e, Garnizon Komutanı Binbaşı Cem Çerkezoğlu’na, Nizip İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Çağrı Demiröz’e, İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili M. Metin Kılıçparlar’a, Öğr. Gör. Fikret Alıncak’a, Öğr. Gör. Nahit Özdayı’ya turnuvaya katılan tüm kurumlara ve takımlara teşekkür etti.

Ödül töreninde Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz tarafından şampiyon olan İlçe Jandarma Komutanlığı Takımına kupa takdim edildi.

Etiketler: » » »
1058 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?