Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

“ONAT KUTLAR’I SAYGI İLE ANIYORUZ”

CHP Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Müjgan Bilen 17 yıl önce yapılan bombalı saldırıda hayatını kaybeden Onat Kutlar’ı unutmadıklarını ve unutamayacaklarını söyleyerek tüm basın emekçilerinin bayramını kutladı.

Yüreği barış için, halkların kardeşliği için çarpan Onat Kutlar’ın yaşam hakkı bu saldırıda elinden alındığını belirten Bilen, Onat Kutlar, eşi Filiz’le bulaşacak evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklarını ama ne yazık ki onu pastanede eşinin vereceği hediye değil, şarapnel parçalarının karşıladığını söyledi.

Müjgan Bilen yaptığı açıklamada,  “The Marmara Oteli’nin önündeki Opera Pastanesine 17 yıl önce yapılan bombalı saldırıda hayatını kaybeden Cumhuriyet Gazetesi yazarı, şair, senarist, eleştirmen Onat Kutları 17 nci ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz, bu tür saldırılarda hayatını kaybeden tüm basın mensuplarını ve diğerlerini asla unutmayacağız. 10 Ocak Basın emekçilerinin günü ve zor şartlarda çalışan tüm basın mensuplarının bayramını kutlu olsun. Gece gündüz demeden görevini aşk ile yapan basın mensuplarının ne şartlarda görev yaptığını biliyoruz. Bu zor görevi başarıyla yürüten tüm medya mensuplarını saygıyla selamlıyorum” dedi.

Etiketler:
1100 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?