Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

“YÜREKLER ENGELSİZ OLUNCA HERŞEY AŞILIR”

Engelsiz Yürekler 2. Gaziantep Buluşması 11–12–13 Mayıs tarihlerinde muhtelif illerden gelen katılımcılar ile Gaziantep’te gerçekleşti. Bu buluşmayı koordine eden Gazeteci Ramazan TAŞKIN İl Genel Meclisi Başkanı M.Menderes KARADUMAN’ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi sundu.

Engelsiz Yürekler Gaziantep Buluşması’nın organizasyonunu gerçekleştiren Gaziantep Koordinatörü, Gazeteci Ramazan Taşkın “Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz buluşmamızın bu yıl ikincisini organize ettik. Bu organizasyonda gerek katılımları ile gerekse bizlere sağladığı destekle İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Menderes KARADUMAN’a teşekkürlerimizin bir nişanesi olarak Engelsiz Yürekler adına kendisine bir plaket sunmayı uygun gördük. 2.Engelsiz Yürekler Buluşması aynı zamanda İlimizin tanıtımına da büyük katkı sağlamıştır dedi. Ramazan TAŞKIN “Bu yıl düzenlediğimiz organizasyon diğerine göre daha iyiydi. Buluşmaya katılanlar buradan ayrılırken 3. Gaziantep buluşmasının yapılmasını istediler dedi”

Ziyarette İl Genel Meclisi Başkanı M.Menderes KARADUMAN “Fiziki ortamdaki engeller kaldırılabilir, kolaylıkla aşılabilir özelliktedir. Asıl engel; köhnemiş, pas tutmuş, ufuksuz, vizyonsuz, dar kalıpların kapsadığı alanlardır. Bedenler engelli ama yürekler engelsiz olunca, buluşmanın adı Engelsiz yürekler, buluşulan yerde Gaziantep olunca bu buluşma daha da bir anlam kazanmıştır” dedi. Kendisine sunulan plakete bu nazik ve aynı zamanda anlamlı ziyarete teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
794 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?