Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

11.11.2011’ de “EVET” dedi

Hâkimiyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zahide Yalçın ile Fizik Öğretmeni Sadun Sert,11.11.2011 tarihinde Ömer Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikâh töreniyle mutluluğu yakaladılar.

Ömer Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine giren Zahide ve Sadun çifti 11.11.11 tarihinde mutluluğu yakaladı.. Nikah törenine Yalçın ve Sert ailelerinin yakınlarının yanı sıra Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Aslan CHP İl Başkanı Ali Peri, Sanko Holding Basın Danışmanı Cengiz Halil Çiçek ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Zahide ile Sadun’un nikâh şahitliklerini Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Aslan, İl Genel Meclisi Başkanı Menderes Karaduman ile CHP İl Başkanı Ali Peri yaptı. Nikah memurunun sorusuna evet yanıtı veren Zahide ile Sadun hayatlarının en önemli imzasını yüzyılda gelen 11.11.11 tarihinde attılar.. Nikahın ardından Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Aslan, evlilik cüzdanını güzel gelin Zahide’ye verirken yeni evli çifte mutluluklar diledi.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Aslan evlilik cüzdanını Zahide Yalçın’a teslim ederken meslektaşları çifti ayakta alkışladı. Daha sonra düğüne katılan davetliler çifte sırayla mutluluklar diledi ve takılarını taktılar.

Narkoz Haber Gazetesi olarak Yalçın ve Sert ailelerini tebrik eder Zahide ile Sadun’a 11.11.11 tarihinin bir ömür boyu mutluluk getirmesini dileriz.

1452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?