Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
04 Kasım 2011

FIDVAN FADILOĞLU’DAN BAYRAM MESAJI

Sevgili hemşerilerim;

Türk milleti olarak, yaşanan üzücü olayların ardından milli birlik ve beraberliğimizi en güzel şekilde ortaya koyduğumuz şu günlerde, gerek şehit yakınlarımızın ve gerekse depremzedelerimizin büyük bir acı içerisinde olduklarını biliyoruz. Acılar paylaştıkça azalır düşüncesiyle bizde bu acıları kendi içimizde hissettik, yaşadık ve halende yaşamaktayız.

Son zamanlarda yaşanan olaylar, her Türk insanı gibi bizleri de derinden yaralamıştır. Milletimizin böylesi bir durumda her zaman ki gibi, tek yürek olması bu süreçteki tek tesellimiz olmuştur. Van’daki depremzedelerimiz için basınından, iş adamına, sanayicisinden sivil toplum kuruluşlarına ve yerel yönetimlere kadar birçok kesimin oluşturduğu yardım zinciri ülkemizi bir arada tutan kutsal değerlerin, yaşadığını göstermektedir.

Temennimiz böylesi acı olayları bir daha yaşamamaktır. Buradan şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet, kederli ailelerine de sabır ve başsağlığı diliyorum. Van’da hayatını kaybeden kardeşlerimize de Allahtan rahmet dilerken, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

En derin sevgi ve saygılarımla, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

M. Rıdvan FADILOĞLU

Şehitkâmil Belediye Başkanı

Etiketler: »
429 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?