Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

50 YILLIK TECRÜBE, YAKINDA IRAK’TA

Endüstriyel Mutfak Sektörünün öncü kuruluşlarından olan Çağ Mutfak, elli yıllık tecrübesi ve dinamik takım çalışmasını ürünlerine yansıtıyor.

Hollandalı Ticaret Uzmanı Hans Tromp Profesyonel Mutfak öncülerinden Çağ Mutfağa yeni vizyon kazandırmak için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen ve Çağ Mutfağı bir dizi testte tutan Hollandalı Ticaret Uzmanı Hans Tromp ; “Kendi alanımda mükemmel olduğumu biliyorum ve bu mükemmelliğimi, Çağ Mutfağa yansıtmanın gayreti ve çabası içerisine girdim. Zaten 50 yıllık tecrübesiyle Çağ Mutfak kendi alanında bölgede adından sıkça söz ettiriyor. Önümüzdeki günlerde çok ciddi yatırımların yapıldığı Irak’ta Çağ Mutfak büyük ses uyandıracak. Üretimde de kaliteyi yakalayan Çağ Mutfak, Profesyonel Mutfak ihtiyaçlarınızda sizin her zaman yanınızda olacak. İşin uzmanı olarak bana güvenirseniz kaliteli ve profesyonel Mutfakta, Çağ Mutfak diyorum” dedi.

İşletme Sahibi Özken Çağ Hollandalı Ticaret Uzmanı Hans Tromp’la iş birliği yapmaktan çok mutlu olduğunu ve işinde profesyonelliğini kanıtlamış Hans ile emin adımlarla yol almanın gelecekte çok büyük getirirsi olacağına inanıyorum. Ayrıca bu kaliteyi yaratan tüm ekibime ve iş arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diyerek Irak Erbil’de yeni Mağazalar açacaklarının müjdesini verdi.

Endüstriyel mutfaktaki profesyonellerin işlerini kolaylaştıran ürünleri ileri teknoloji ile üreten, elli yıllık tecrübesiyle farklı ürün ve hizmetler tasarlayıp mükemmel hizmet anlayışı ile müşterilerine sunan Çağ Mutfak, sektörün önde gelen şirketleri arasında yer alıyor.

İşletme sahibi Özkan Çağ, Çağ Mutfak olarak dinamik bir ekip çalışması benimsediklerini, kendileri için önceliğin kalite ve dürüstlük ilkesi olduğunu belirtti. Çağ; ” Endüstriyel mutfak sektörünün öncü kuruluşlarındanız. Sektörde yaklaşık olarak 50 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Firma olarak daima takım çalışmasını benimseyerek katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim anlayışı sergiledik ve bu günlere geldik. Sektörün sürekli kendini yenileyen ihtiyaçlarını karşılamak ve bu işte profesyonel olan kişilerin işlerini kolaylaştırmak adına ürünlerimizi sürekli güncelliyor ve daima ileri teknoloji kullanıyoruz. Geçmişte belirlediğimiz hedeflere ulaşmanın ve elli yıllık tecrübenin vermiş olduğu güven ile Çağ Mutfak bundan sonra da sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatmaya devam edecektir” dedi.

Türkiye’de ve yurt dışında bir çok kurum ve kuruluşa hizmet veren Çağ Mutfağın referansları arasında; Novotel,İbis Hotel,  Sanko Holding, Gülsan Holding, Çukurova üniversitesi, Şanlıurfa OSM Hastanesi ile Irak’ta bulunan Khanza ve Noble otel gibi firmalar bulunuyor.

Etiketler: »
1041 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?