Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Ahmet Kaya’ya emeklilik sürprizi

Doğan Haber Ajansı Gaziantep temsilciliğinden emekli olan Ahmet Kaya’ya, gazeteci arkadaşları sürpriz bir emeklilik partisi düzenledi. Çok sayıda gazetecinin katıldığı partide, Kaya, kendisi için özel olarak hazırlanan pastayı alkışlar eşliğinde kesti.

Erzurum, Adana ve Gaziantep’te yıllarca gazetecilik yaptıktan sonra DHA’dan emekli olan Ahmet Kaya, emeklilik partisinde meslektaşları ile bir araya geldi.

Gaziantep’te 13 yıl

1999 yılında Doğan Haber Ajansı Gaziantep temsilcisi olarak atandıktan sonra, Gaziantep’te 14 yıl görev yapan Ahmet Kaya, geçtiğimiz günlerde emekli olmuştu. Görevini Hasan Kırmızıtaş’a teslim eden Ahmet Kaya’nın ismi, Gaziantep’te özellikle adli olaylarda yaptığı istihbari haberler ile sık sık gündeme gelmişti.

Gaziantep’te birçok kesimde sevilen isim olan Ahmet Kaya, meslektaşları tarafından da unutulmadı. Kaya’nın gazeteci meslektaşları, usta gazeteci için emeklilik partisi düzenledi.

Çok sayıda gazetecinin hazır bulunduğu partide, Ahmet Kaya için özel olarak hazırlanan pasta, alkışlar eşliğinde kesildi. Neşe dolu dakikaların yaşandığı ve sık sık eski anıların tazelendiği partide, bir anlamda meslektaş dayanışması da yaşandı.

Kaya, “Gaziantep benim için çok özel”

Aslen Erzurumlu olan Ahmet Kaya, Gaziantep’te görev yapmanın kendisi için gurur verici olduğunu söyledi. Gaziantep’te çok özel anıları olduğunu söyleyen Kaya, kendisini unutmayan gazeteci dostlarına da tek tek teşekkür etti. Kaya, emeklilik sürecinde de Gaziantep’te olmaya devam edeceğini ve buradan ayrılmayı düşünmediğini sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » »
787 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?