istanbul escort bayan

23° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
 • EURO 6.72
 • DOLAR 6.00

AKP Milletvekili Dr. Derya Bakbak’tan teşekkür

Hareketli Manşet - 29 Ocak 2019 00:26 A A

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) üyesi Dr. Derya Bakbak, “Gazi şehrimiz bir kez daha gönlünü açtı; Cumhurbaşkanımızı büyük bir sevgiyle ve coşkuyla bağrına bastı” dedi, tüm Gaziantep’e teşekkür etti.

Dr. Derya Bakbak, Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı için Gaziantep’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın temaslarını değerlendirdi.

26 Ocak tarihinin Gaziantep için önemli olduğuna dikkat çeken Bakbak, “86 yıl önce 26 Ocak günü Gazi şehrimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü karşıladı. Tarih bir kez daha tekerrür etti. Gazi şehrimiz bu kez Başkomutanını ağırladı. Bu ağırlamada bir kez daha gurur duyduk hemşehrilerimizle. Çünkü Gaziantep var gücüyle gösterdi liderinin arkasında dimdik durduğunu.

Özellikle Aday Tanıtım Toplantımız sırasında salona sığmayan binler; kış demeden, soğuk demeden salon dışında Liderimizi dinledi. Cumhurbaşkanımız bağrına basan hemşehrilerimizin yüreklerine sağlık.” dedi.

Dr. Bakbak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aday Tanıtım Toplantısında Gaziantep için önemli açıklamalar yaptığını aynı zamanda ülke gündemine ilişkin önemli mesajlar verdiğinin altını çizdi.

Bakbak sözlerini şöyle sürdü:

“Cumhurbaşkanımız hükümetlerimiz döneminde Gaziantep’e yapılan yatırım miktarını 35 katrilyon olarak açıkladı. Eğitimden sağlığa, ticaretten turizme, ulaşımdan altyapıya her alanda Gaziantep için var gücümüzle çalıştık.

Eğitimde 10 bin 830 adet yeni derslik inşa ettik. Gaziantep’e 33 bin seyirci kapasiteli bir stadyum inşa ettik.

Millet bahçesi projesinin en güzellerinden biri Gaziantep’te yapılıyor.

Şehrimize son 16 yılda 19’u hastane olmak üzere toplam 80 adet sağlık tesisi inşa ettik. Aralarında bin 875  yataklı şehir hastanemizin de bulunduğu 6 sağlık tesisimizin inşası devam ediyor.

Uzun uzun yaptıklarımızı anlatmayacağız ama Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi bu bizim Gaziantep’e olan aşkımızı gösteriyor. Bu bizim Gaziantep’e olan hizmet sevdamızı gösteriyor.

 

Bu sevda hiç bitmeyecek. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde bundan sonra da yeni, dev projelerle Gaziantep’e hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanımız da açıkladı, Dörtyol-Hassa Yolu ile ilgili adımı atıyoruz. Bu adım ile Amanos Dağlarını tünelle geçecek, köprü ve viyadüklerle Gaziantep İskenderun Limanı arasındaki mesafeyi kısaltacağız. Böylece sanayi şehri Gaziantep için yeni bir ticaret aksı oluşturacağız.

Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin hızlı tren hattını Nurdağı üzerinden Kahramanmaraş’a bağlıyoruz. Ayrıca Şanlıurfa, Gaziantep hızlı tren projesinin de etüt çalışmaları sürüyor.

Gurur projemiz GAZİRAY ile hem metro standartlarında kent içi ulaşıma hem de hızlı tren bağlantısıyla uluslararası ulaşıma hizmet verecek günlük 358 bin yolcunun taşınmasını sağlayacağız.

Ayrıca Gar Düztepe Şehir Hastanesi güzergahında yer alacak sürücüsüz metro hattı projemizin inşasına da yakında başlıyoruz.

Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ilçe belediye başkan adaylarımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin ile AK Parti’nin hizmet bayrağı Gazi Şehrimizde dalgalanmaya devam edecek. İnanıyorum ki Gaziantep de 31 Mart’ta bir kez daha tarih yazacak.”

 

 

Bu haber 42 kez okundu.
Hareketli Manşet - 00:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Turizm ve Koordinasyon toplantısı düzenlendi
  Gaziantep Valiliği ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen Adıyaman, Kahramanmaraş, Hatay, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa illerinin valileri ve belediye başkanlarının katıldığı Turizm ve Koordinasyon toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve çevre illerdeki turizmin geliştirilmesi için ortak kararlar alındı. ŞAHİN: ULUSLARARASI DİLİ KULLANDIK Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, […]
 • 02
  Suriye’den acı haber, 1 Yüzbaşı şehit
  Suriye’nin  Azez Bölgesinde PKK/PYD’li teröristlerle çıkan çatışmada Özel Kuvvetler Komutanlığı Personeli Piyade Binbaşı Sıtkı Doğruer yaralanırken, Dnz. P. Yüzbaşı  Celalettin Özdemir Kilis Devlet Hastanesinde doktorlar tarafından  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Yaralı Binbaşı Sıtkı Doğruer’in ilk müdahalesi  Kilis Devlet Hastanesinde yapıldıktan sonra Gaziantep’e sevk edildiği öğrenildi. Olayın ardından Gaziantep Valisi Davut Gül, başsağlığı […]
 • 03
  Sümeyye Boyacı ile “Hayallerinin Peşinden Git” söyleşisi Gaziantep’ten start aldı
  ABD’de düzenlenen Paralimpik Yüzme Serisi’nde 50 metre sırtüstü kategorisinde 45.28’lik derecesiyle altın madalya kazanan bedensel engelli milli yüzücü Sümeyye Boyacı Gaziantepli gençlerle buluştu. Türkiye’nin tek ödüllü İskender Markası Bursa Kebap Evi Ana Sponsoru olduğu Paralimpik Yüzme Şampiyonu Sümeyye Boyacı ile “Hayallerinin Peşinden Git” söyleşilerine ilk kez Gaziantep’ten start verildi. Ana Sponsor Bursa Kebap Evi’nin desteğiyle […]
 • 04
  Çeliktürk: “Başarının yolu işinizi sevmekten geçiyor”
  İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve yönetim kurulu üyeleri Kızılhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİNALAR Şahinbey ilçesinde bulunan Kızılhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin İnşaat Teknolojileri Bölümü öğrencileri ile bir araya gelen İMO Şube Başkanı Çeliktürk, öğrencilerle inşaat mühendisliğinin eğitim, iş imkanları ve çalışma şartları […]
 • 05
  Artık anneler, çocukları için endişelenmiyor
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Hz. Amine Yetim Koordinasyon Merkezi’nce yürütülen çalışmalarda ciddi bir memnuniyet gözlendi. “Baba vefat ettikten sonra çocuklarla nasıl baş edeceğim” diye endişe eden anneler, merkezden aldığı profesyonel destek sonunda çocuklarıyla daha sağlıklı ve daha kolay iletişim kurmayı öğrendi. Sosyal belediyecilikte ciddi bir yol kat eden Büyükşehir, Hz. Amine Yetim Koordinasyon Merkezi’yle 3 bin […]

GÜNLÜK BURÇLAR

YOL DURUMU