Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Antik Konak’ta eğlence bitmedi

Gönül Dostları Albümü ile büyük prestij kazanan yılların eskitemediği sanatçı Hüseyin Yıldırım Antik Konak’ta sahne aldı.


Antik Konak’ta yılbaşına özel düzenlenen programda sahne alan Hüseyin Yıldırım sevenleri ile buluştu. Hüseyin Yıldırım ve Murat Çalışkan’ın sahne aldığı geceye müzik severler ve yeni yılı kutlamak isteyen Gaziantepliler yogun ilgi gösterdi.

Yıldırım, “2012 yılının bittiği ve 2013’ün başlayacağı son saatleri değerli müzik severlerle geçirmekten son derece mutluyum. Gönül Dostları Albümünün 2012 yılında yapılan çok nadir albümlerden biri olduğunu söylemek isterim. Beş arkadaş çıkardığımız bu albüme destek veren herkese teşekkür ediyorum. Müzik severleri Antik Konağa bekliyoruz. 2013 herkese sağlık mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum” dedi.

2012’nin son saatlerini Hüseyin Yıldırım’ı dinleyerek geçiren Gaziantepliler Antik Konak’ta gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlendi.

Tüm Gaziantep genelinde, Yeni yıla girmenin mutluluğunu yaşayan Gaziantepliler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenirken hiçbir tatsızlığın yaşanmaması gözlerden kaçmadı.

Etiketler: » » » »
1199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?