ASKF'den TAM DESTEK | Narkoz Haber
Az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

ASKF’den TAM DESTEK

Hareketli Manşet - 23 Aralık 2011 11:55 A A

(ASKF) Başkanı Abdülkadir Gözegir “Bir Okul Bin Gelecek” kampanyasını başlatan Gaziantep Valisi Erdal Ata’ya  destek verdiklerini açıkladı.

ASKF  Başkanı Abdülkadir Gözegir, yaptığı açıklamada Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük kenti konumunda olan Gaziantep, sanayi ve ticarette ki birikimi ile Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğunu söyleyerek büyüme ve kalkınmanın birbirinden farklı kavramlar olduğunu, eğer büyüme sosyal, ekonomik, kültürel büyümeyi ve eğitimi eş zamanlı sağlayamazsa kalkınmanın gerçekleşemeyeceğini belirtti.

Bu anlamda Vali Erdal Ata’nın başlatmış olduğu “Bir Okul Bin Gelecek” kampanyasına sonuna kadar destek vereceğiz diyen (ASKF) Başkanı Abdülkadir Gözegir Ülkemizin güzide şehri Gaziantep’imizin kalkınması için ekonomimizle eş güdümlü olarak eğitim ve kültür seviyesini artırmak hepimizin ortak hedefi olmalıdır dedi.

Gözegir sözlerine şöyle devam etti; “Hedefi gençleri spor yaptırarak kötü alışkanlıklardan kurtarmak olan Federasyonumuz  ilimizin eğitiminde de üst seviyelere hak ettiği yere gelmesi için elinden gelen imkanlarla Valimiz Erdal ATA’nın başlatmış olduğu ‘Bir Okul Bin Gelecek’ isimli kampanyaya destek olacağız. Böyle bir proje ile eğitimde bir girişim başlatan sayın Valimiz Erdal ATA’yı takdir ediyoruz.

Bu haber 238 kez okundu.
Hareketli Manşet - 11:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU