Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ASLAN PAYI SAKICI’NIN

İşadamı Ekrem Sakıcı Galatasaray’ın şampiyon oluşunu sarı-kırmızı kebap yiyerek kutladı.

İncioğlu konağı, İnci Cafe’de fanatik Galatasaray taraftarı ile bir araya gelerek Galatasaraylı kebap yiyen Sakıcı, tüm Galatasaray taraftarının bu kebaptan yemesi gerektiğini söyleyerek şampiyonluğun tadını çıkardı.

Fanatik Galatasaraylı işadamı Sakıcı, şampiyonluğu değişik aktivitelerle kutlamaya devam edeceğini belirterek Galatasaraylı olmak ayrıcalıktır, “Sporda kazanmakta var kaybetmekte! Geçen yıl şampiyon olan Fenerbahçe’yi kutladım ve Fenerbahçe’yi tebrik ederek işyerinin balkonuna oldukça büyük bir pankart astım. Bu yıl Galatasaray taraftarı aynı centilmenliği Fenerbahçelilerden bekliyor. Bırakın Şampiyonluğumuzu doyasıya kutlayalım. Şükrü Saraçoğlu stadında 13 senedir yenemediğimiz değerli rakibimiz Fenerbahçe’yi Milan Baroş’un son saniyede kaçırdığı golle çok üzülmüştüm ama son maçta aynı statta ligin son maçında şampiyon olmamız 14 değil 24 yıla bedel oldu, çok mutluyuz bu mutluluğumuzu da burada pekiştiriyoruz.” dedi.

İlginç aktivitelere imza atan İşadamı Sakıcı Galatasaraylı dostları ve basın mensupları ile bir araya gelerek sarı-kırmızı renklerden oluşan aslan ve GS logolu kebapla adeta Show yaptı. Görenleri hayrete düşüren kebap, işadamının Galatasaray’a olan tutkusunu gözler önüne serdi.

Yemekten önce Galatasaray’ın marşı ile tezahürat yapan Sakıcı bu özel günde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Galatasaray’ın 18. şampiyonluğunu tebrik ettiğini açıklayan Dr. Turgut Kırkgöz “Ekrem ağabeyimin organize ettiği yemekte bulunmak ta benim adıma bir onurdur, zorlu bir maraton geçirdik ve iki kere şampiyon olduğumuz bir lig yaşadık. Galatasaray’a bundan sonraki sezonlarda da şampiyonluklarını bekliyoruz” diye konuştu.

Sakıcı’nın önümüzdeki günlerde kutlayacağı ilginç şampiyonluk etkinliği merak konusu oldu.

Etiketler: » » » » »
1491 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?