logo

ATLAS HALI ile evlerde kiraz mevsimi başlıyor!

Adına festivaller düzenlenen, yaz neşesi ve bereketinin simgesi olan kiraz, Atlas Halı’nın yaza özel ürettiği Kiraz Serisi’nin ilham kaynağı oldu. Kirazın neşeve canlılığının, pastel dokunuşlarla bezendiği Kiraz Serisi ile Atlas Halı, yazı evine taşımak isteyenlerin adresi olacak.

Kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan dünya buluşu nano halılarıylatüketicilerin hayatını kolaylaştıran Atlas Halı,hayattan ve doğadan ilham alan serilerle koleksiyonlarını her zevke ve beklentiye uygun olarak çeşitlendirmeyisürdürüyor.

Atlas Halı’nın, tamamı nano halının eşsiz özelliklerine sahip 21 serisine bir yenisi eklendi: Kiraz Serisi.

Kiraz canlılığına pastel dokunuşlar!

Atlas Halı, ismini ilham kaynağı olan kiraz ağaçlarından alan ve tasarımcı Hakan Halaç’ın imzasını taşıyan yeni serisinde yazın sıcak renklerini, zarif motifler ve pastel dokunuşlarla bezeyerek evlere taşıyor. Böylece yazın müjdecisi olan, adına festivaller düzenlenen kiraz, serideki Krizantem, Salkım, Alya, Erguvan, Ladin, Sarmaşık, Haseki, Aden ve Nokta modelleriyle yeni başlangıçların simge ağacı olarak evlerdeki yerini alıyor.

Favori mevsimi yaz olanlar ve ev dekorasyonunda yeni, renkli keşiflerden hoşlananlar, Atlas Halı’nın diğer serileri gibi nano halının hayatı kolaylaştıran eşsiz özelliklerine sahip olan Kiraz Serisi’ne bayi ve anlaşmalı mağazalarından ulaşabilirler.

Atlas Halı’nın nano halıları benzersiz özellikleriyle dünyada ilk ve tek!

Nano halılar, aşağıda yer alan üstün özellikleri nedeniyle benzerlerinden sıyrılıyor veuzun yıllar ilk günkü gibi kalıyor.

  • Işık etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor.
  • Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmıyor.
  • Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor.
  • Kimyasal maddeler içermiyor; evin her alanında güvenle kullanılabiliyor.
  • Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor.

Etiketler: » » » » » »
1215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?