BAŞKAN FADILOĞLU'NU HAYRANLIKLA İZLİYORUM | Narkoz Haber
Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

BAŞKAN FADILOĞLU’NU HAYRANLIKLA İZLİYORUM

Editörün Seçtikleri - 14 Kasım 2011 14:09 A A

Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Fadıloğlu’nun insani değerlere önem veren bir başkan olduğunu dile getiren Kaymakam Turan; “ Herkesin herkesten öğreneceği çok şey var. Bende sevgili başkanımı hayranlıkla izliyor ve yaptığı başarılı çalışmaları tebrik ediyorum” dedi.

Şehitkamil Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na Başkan yardımcıları da eşlik etti. Hizmetler hakkında karşılıklı fikir alış-verişinde bulunan Kaymakam Turan ile Başkan Fadıloğlu, her zaman halkın hizmetinde olduklarını ve kurumlar arası ilişkileri üst safhada tutarak vatandaşa hizmet etmeye gayret gösterdiklerini belirttiler.

BAŞKANIMI İZLİYOR VE İSTİFADE ETMEYE ÇALIŞIYORUM…

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ekibiyle güzel projelere imza attığına değinen Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan; “Değerli başkanımızla sık sık bir araya geliyoruz. Kendisinden istifade etmeye çalışıyoruz. Herkesin herkesten alabileceği çok şey var. Bende sevgili Başkanımı hayranlıkla izliyor ve yaptığı projeler, insani ilişkilerinin bu kadar candan olmasını tebrik ediyorum. İnsana çok değer veren bir yapısı var başkanımızın. Allah ekibiyle beraber yar ve yardımcısı olsun” dedi.

KURUMLAR ARASI İLİŞKİLERİ ÜST SEVİYEDE TUTUYORUZ…

Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan’a ziyaretten dolayı teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Milletin hizmetkarlığına talip olarak bu görevlere geldik. Kurumlar arası ilişkileri üst seviyede tutarak, milletimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Bu hizmet kervanında kurumlar arası uyum çok önemli. Bizde bu uyumu en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu güzellikleri hep beraber başarıyoruz.

Bu haber 97 kez okundu.
Editörün Seçtikleri - 14:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU