logo

Başkan Şahin, Mahalle Ziyaretlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Başkan Şahin, Mahalle Ziyaretlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni tip Corona Virüs (COVID-19) Salgını sonrası ara verdiği mahalle ziyaretlerine yeni normalleşme ile beraber devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Şahin Göllüce Mahallesi’nin sıkıntılarını dinledi, çevre kirliliğini önlemek amacıyla “Adak Merkezi” için talimat verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Dünya’yı ve Türkiye’yi kısa sürede etkisine alan Corona Virüs Salgını nedeniyle ara verdiği mahalle ziyaretlerine yeni normalleşmeyle birlikte yeniden başladı. Şehitkamil ilçesinde bulunan Göllüce Mahallesi’ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ekibiyle beraber mahalle sakinlerini ve esnafı dinledi. Bölgede kasapların yaptığı kesimler sonucu oluşan atıkların çevrede kirli bir görüntü oluşturmaması için gerekli faaliyetlerin vücut bulması amacıyla Şahin, adak merkezi oluşturulması adına mahalle sakinlerinden görüş aldı, saha araştırması için talimat verdi.

Öte yandan Başkan Fatma Şahin, Göllüce Mahalle Muhtarı İbrahim Olcay’ı ziyaret etti. Sosyal mesafe kurallarına uygun ziyarette Şahin,  muhtar Olcay tarafından iletilen çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma isteğini geri çevirmedi, mahallede bulunan hastane ve taziye evinin yarattığı otopark ihtiyacı dolayısıyla son durumu hakkında istişarede bulunuldu. Şahin, ekibiyle birlikte talepleri değerlendirmek amacıyla mahalleyi gezdi bölgede yürütülen asfalt çalışmasını denetledi.

Etiketler: » » » »
34 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?