Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

BORSA YENİ BAŞKANINI SEÇECEK

Gatem Esnaf Sanayici Başkanları Birliği Genel Başkanı Enver Bal, Şubat ayında yapılacak olan, Gaziantep Ticaret Borsası seçimleri öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Şubat ayında yapılacak olan seçimlerin dostluk içerisinde yapılması temennisinde bulunan Bal,’’ Şubat ayında yapılacak olan kongrenin, herhangi bir dedikoduya meydan verilmeden, sürtüşme olmadan, dostluk çerçevesinde yapılan bir kongre olmasını diliyorum’’dedi.

Şubat ayında yapılacak olan borsa seçimlerinin tüm esnaf ve sanayici esnafına hayırlı olması dileğinde bulunan Bal,’’Şubat ayında yapılacak olan ticaret borsası seçimlerinin, tüm esnaf ve sanayici esnafına hayırlı olmasını diliyorum. Gaziantep Gatem Esnaf Sanayici Başkanları Birliği Genel Başkanı olarak, tüm üye arkadaşlarımıza ve seçimde aday olacak arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Tabi ki, bu seçimlerde ticaret borsası gruplara ayrılmış durumda. Öncelikle gruplar içerisinde seçimler olacak. Daha sonra ise, oluşacak olan yönetim ve meclisin içerisinden yönetim kurulu ve başkan seçilecektir. Bu seçimlerin, sukunet içerisinde, kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum.’’

ORTAK TAVIR ALMA YÖNÜNDE GİRİŞİMLERİMİZ OLACAK

Yapılacak olan seçimlerin dostluk içerisinde geçmesi için Gatem’de bulunan başkanlar olarak ortak tavır alma yönünde girişimlerinin olacağını da belirten Bal,’’ Şubat ayında yapılacak olan seçimlerde, bazı gruplardan 3-4 tane aday çıkma olasılığı var. Bu adaylar, grup adayları olacak. Biz istiyoruz ki, seçim ortamında, herhangi bir dedikoduya meydan verilmeden, sürtüşme olmadan, dostluk çerçevesinde yapılan bir kongre olsun. Yapılacak olan seçimlerin, iyi bir ortamda geçmesi için, Gatem’de bulunan başkanlar olarak, gerekli ilgi ve alakayı göstereceğiz. Ayrıca, grupların arasındaki anlaşmayı sağlamak için, ortak tavır alma yönünde girişimlerimiz olacaktır. Tüm aday arkadaşlarımıza seçimlerde başarılar diliyorum.’’diye konuştu.

Etiketler: » » »
567 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?