logo

BURASI HURDALIK DEĞİL HASTANE!

BURASI HURDALIK DEĞİL HASTANE!

ersin-arslan-hastanesiGaziantep Doktor Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nin arka bahçesi hurdalığa döndü. Hastanede tedavi gören hasta yakınları hurdalığa dönen bahçeyi görünce dinlenmek ve oturmak için hizmete açılabilecek bir alanın bu şekilde kullanılmasına tepki gösteriyor.
Gaziantep Doktor Ersin Arslan Hastanesi’nin arka bahçesine hurdaya ayrılarak atılan, onlarca sedye, dolap, tekerlekli sandalye, masa, koltuk, yatak ve koltuklar görüntü kirliliği yaratıyor.
Üst üste yığılan hurdaları gören hastalar dinlenme ve oturma alanlarında sıkıntı yaşadıklarını ifade ederek, “ Hastanede birçok hasta yakını oturup bir sigara içecek, dinlenecek alan arıyor. Burası kan merkezi tarafı ve yapılan inşaat yüzünden zaten çok gürültü var. Gürültü hastaları çıldırtacak seviyede rahatsız edici. Hurdaya ayrılan parçaların bu bahçeye atılması da insanları rahatsız ediyor. Görüntü kirliliği bir yerde gürültü bir yerde… Bu hurdaların bir an evvel buradan kaldırılması ve bahçenin hasta yakınları için kafeterya veya dinlenme alanına çevrilmesi gerekiyor” dedi.
Hastane odalarının penceresinden görülen bu hurda mezarlığının yetkililer tarafından acilen temizlenmesi gerektiğini söyleyen hasta yakını, “Doktor Ersin Arslan hastanesine yakışmayan bir durum ifadelerini kullandı.
Bir süre önce yıkılması ve yerine yenisi yapılması gündeme gelen Doktor Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde zaman zaman fiziki alt yapı sorunları da dikkat çekiyor.

hurdalık-hastane-bahcesi
.

Etiketler: » » » » » » » » » »
44 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?