logo

COŞKUN ÖZKAYA CHP SAFLARINA GEÇTİ

Nizip’te iki dönem üst üste belediye başkanlığı yapan Coşkun Özkaya, beraberinde kalabalık bir grupla CHP’ye katıldı. Nizip ilçe binasında yapılan katılım törenine il ve ilçe yönetimlerinin yanı sıra pek çok partili de katıldı.

Özkaya’nın rozetini takan CHP il başkanı Sait Köse, “Ülkenin bugünkü durumunda herkes birlik beraberlik duygusu ile CHP saflarında görev almak için bizlere katılıyor. Nizip’te de bu katılım partimize güç katacaktır,  hayırlı osun” dedi.

“Bu değişimlerden 7 Haziran’da iktidarın değişeceğini görüyorum” diyen CHP il başkanı Sait Köse; “ Cumhuriyetin içine düşürüldüğü durumu gören herkes, birlik ve beraberliğin önemini kavrayarak, Cumhuriyeti yaşatma görevini CHP’ye verdiler. Halkın hak etmediği yolsuzluk ve hukuksuzlukları yok edeceğiz. Bizimle birleşen, gücümüze güç katan değerlerle laik cumhuriyet ve demokrasi anlayışı ile birlikte yürüyeceğiz.  Coşkun Özkaya’yı aramızda görmekten mutluyuz. “ dedi

CHP Nizip İlçe Başkanı Haluk Kahraman da “ Özkaya’nın katılımından memnuniyet duyuyoruz. Partimize güç katacaktır. Başarılar diliyorum” dedi.

Özkaya’nın üyelik formunu imzalayarak, kaydını gerçekleştiren Köse, daha sonra Özkaya’ya parti rozetini de taktı.

“CHP ile kardeşiz”

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra partililere konuşan Coşkun Özkaya; “ İl başkanımıza bizi buluşturduğu için teşekkür ediyorum. CHP her zaman kardeş parti olarak gördük. 2011 seçimlerinde de CHP’ye destek verdik. CHP’ye beklenti içerisinde katılmadık. Hiçbir beklentimiz yok. Bugün memleketin birliği, dirliği sözkonusu olunca biz de birikimlerimizle hizmet etmeye söz verdik. Bana görev verilirse hazırım. Partiye benden fazla oy getirecek birileri olursa, emrinde çalışırım. Ülkenin bütünlüğü tehdit altındadır. İlçe başkanımızla, il yönetimimizle el ele , omuz omuza çalışarak CHP’yi daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Etiketler: » » »
458 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?