logo

Defalife’den Türk Kızılay’ına Tam Destek

Defalife’den Türk Kızılay’ına Tam Destek

Defalife’den Türk Kızılay’ına Tam Destek

Defalife Hastanesi ve Kızılay kan merkezi işbirliğinde düzenlenen etkinlikte, Defalife Hastanesi Başhekimi Dr.Ulaş Yanık ve hastane çalışanları sosyal sorumluluk bilinci ile hastanede kurulan Kızılay’ın Kan Bağışı istasyonunda kan bağışında bulundular. Defalife’den Türk Kızılay’ına Tam Destek

Defalife Hastanesi ve Kızılay kan merkezi ile birlikte periyodik aralıklarla düzenlediğimiz kan bağışı etkinliğimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen başhekim yanık.

“Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır anlayışı ile birlikte düzenli olarak kan bağışında bulunuyoruz ve bunun farkındalığı için mücadele ediyoruz dedi

Hastanelerde tedavi gören ve sürekli kan ihtiyacı olan hastalar için yaptığımız bu etkinliğimize sağlık çalışanları olarak kan ihtiyacına destek olmak adına elimizden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Defalife Hastanesinde gerçekleştirilen etkinliğe kan bağışı yaparak destek olan doktorlarımıza ,sağlık personellerimize ve hasta yakınlarımıza çok teşekkür ederim.

Defalife hastanesi olarak herkesi bu bilinçle kan vermeye davet ediyoruz dedi.

133 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?