Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

DEMİRASLAN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALDI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kurumda yıllarca kente hizmete katkı sağlayan personellerini emekliliklerinde de unutmuyor.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görev yapan ve emekliliği hak eden Cuma Demiraslan’a Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım tarafından günün anısına plaket verildi.

Zabıta Daire Başkanlığı makamında düzenlenen törene Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, Ulaşım Denetleme Şube Müdürü Mehmet Taş, Otogar Otopark ve Kırsal Terminal Şube Müdürü Adem Dalkılıç ile zabıta personelleri katıldı.

Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, ‘Bu şerefli meslekte mesai kavramı bilmeden gecesini gündüzüne katarak, halkın sağlığı ve emniyeti için azami dikkatle çalışan personellerimizin Belediyemiz çıtasının yükselmesinde faktörleri çok büyüktür. Makam ve mevkiler fani, amaç böyle günlerde birlikteliğin beraberliğin ön plana çıkmasıdır. Daire Başkanlığımız çatısında çalışan tüm personelimizin bizim ailemizin bir ferdi olduğunu hiçbir zaman unutulmamalıdır” dedi.

Yalım, ‘Bu onurlu meslekte aile bireylerimizden birisinin ayrılması tabi ki bizleri üzmektedir. Aramızdan ayrılan değerli personelimiz Cuma Demiraslan’a bundan sonraki hayatında ailesiyle birlikte sağlıklı huzurlu bir yaşam diliyorum” diye konuştu.

Meslek hayatım boyunca çalıştığım kurumdaki mesai arkadaşlarını ailesinin bir parçası olarak gördüğünü dile getiren Cuma Demiraslan, “Aranızdan ayrılmak tabi ki beni de üzmekte ama bu şerefli mesleğin bir yarış olduğunu unutmamak lazım. Bu yarışta ben belediyemizi daha iyi yerlere gelmesi için bayrağı yeni nesil gençlere teslim etmenin zamanı geldiğini düşünüyorum.

Emekliye ayrılmam demek sizlerden tamamen koptuğum anlamına gelmemelidir. Ne zaman bizlere düşen bir görev olursa bilgimizle, tecrübelerimizle siz değerli kardeşlerime katkıda bulunmak beni mutlu edecektir” dedi.

Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, emekli olan personeli Cuma Demiraslan’a günün anısına plaket takdim ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

528 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?