DEMİRASLAN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALDI | Narkoz Haber
Parçalı az bulutlu
 • EURO 7.19
 • DOLAR 6.45

DEMİRASLAN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALDI

Editörün Seçtikleri - 02 Aralık 2011 21:15 A A

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kurumda yıllarca kente hizmete katkı sağlayan personellerini emekliliklerinde de unutmuyor.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığında görev yapan ve emekliliği hak eden Cuma Demiraslan’a Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım tarafından günün anısına plaket verildi.

Zabıta Daire Başkanlığı makamında düzenlenen törene Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, Ulaşım Denetleme Şube Müdürü Mehmet Taş, Otogar Otopark ve Kırsal Terminal Şube Müdürü Adem Dalkılıç ile zabıta personelleri katıldı.

Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, ‘Bu şerefli meslekte mesai kavramı bilmeden gecesini gündüzüne katarak, halkın sağlığı ve emniyeti için azami dikkatle çalışan personellerimizin Belediyemiz çıtasının yükselmesinde faktörleri çok büyüktür. Makam ve mevkiler fani, amaç böyle günlerde birlikteliğin beraberliğin ön plana çıkmasıdır. Daire Başkanlığımız çatısında çalışan tüm personelimizin bizim ailemizin bir ferdi olduğunu hiçbir zaman unutulmamalıdır” dedi.

Yalım, ‘Bu onurlu meslekte aile bireylerimizden birisinin ayrılması tabi ki bizleri üzmektedir. Aramızdan ayrılan değerli personelimiz Cuma Demiraslan’a bundan sonraki hayatında ailesiyle birlikte sağlıklı huzurlu bir yaşam diliyorum” diye konuştu.

Meslek hayatım boyunca çalıştığım kurumdaki mesai arkadaşlarını ailesinin bir parçası olarak gördüğünü dile getiren Cuma Demiraslan, “Aranızdan ayrılmak tabi ki beni de üzmekte ama bu şerefli mesleğin bir yarış olduğunu unutmamak lazım. Bu yarışta ben belediyemizi daha iyi yerlere gelmesi için bayrağı yeni nesil gençlere teslim etmenin zamanı geldiğini düşünüyorum.

Emekliye ayrılmam demek sizlerden tamamen koptuğum anlamına gelmemelidir. Ne zaman bizlere düşen bir görev olursa bilgimizle, tecrübelerimizle siz değerli kardeşlerime katkıda bulunmak beni mutlu edecektir” dedi.

Zabıta Daire Başkanı Ömer Yalım, emekli olan personeli Cuma Demiraslan’a günün anısına plaket takdim ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 92 kez okundu.
Editörün Seçtikleri - 21:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni vaka sayısını açıkladı
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Korona Virüsten hayatını kaybedenlerin sayısının 108’e çıktığını açıkladı. İyileşen sayısı 70 vaka sayısı  ise 7 Bin 641. Toplamda 55 Bin 464 test yapıldı. Günlük coronavirüs tablosu şu şekilde: Toplam test Sayısı: 55.464 Toplam vaka sayısı: 7402 Toplam can kaybı: 108 Toplam yoğun bakımdaki hasta sayısı: 445 Toplam Entübe hasta sayısı: 309
 • 02
  Başkanlardan çağrı: “Yeterli sağlık önlemlerimiz ve ekipmanlarımız yok. Gelmeyin!
  Corona Virüsü  salgınında vaka sayısındaki artış ve okulların da uzaktan eğitime geçmesiyle birlikte, özellikle büyük şehirlerden  yazlık evi olanlar yazlığına koşunca sahil beldeleri Belediye Başkanlarından Gelmeyin! çağrısı yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın çağrısının hemen ardından Marmaris, Keşan ve çeşitli sahil ilçe Belediye Başkanlarından vatandaşlara  uyarı açıklamaları geliyor. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras […]
 • 03
  Başkan Fadıloğlu: “Evde kalalım, Risk almayalım”
  Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Bu süreçte vatandaşlarımız, gerekli hassasiyeti göstererek zorunlu olmadıkça sokağa çıkmaz ve sosyal mesafeyi koruyarak alınan tüm tedbir kararlarına uyarsa bu salgının ülkemizde yayılmasını engelleriz” dedi. Şehitkamil’de bulunan tüm sosyal tesisler, camiler, spor tesisleri, aile merkezleri, havalimanı, polis merkezi amirlikleri, parklar, pazar yerleri, […]
 • 04
  112 Acil Ambulanslarının hijyeni Büyükşehire emanet
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Corona Virüs (COVID-19) salgınına karşı yoğun mesai harcayan 112 Acil ambulanslarının dezenfektesine başladı. Büyükşehir, kentte bulunan bütün ambulansların hijyenini sağlayacak. Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” yani küresel bir salgın olarak ilan edilen Corona Virüsü’ne karşı verilen ulusal mücadele devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarına virüsün Türkiye’de ilk görüldüğü günden beri devam eden  Büyükşehir […]
 • 05
  FMBA, yeni tip Corona Virüsü tedavi edecek ilacın geliştirildiğini iddia etti
  Rusya Federal Biyomedikal Ajansı (FMBA), yeni tip Corona Virüsü tedavi edecek ilacın geliştirildiğini iddia etti. Açıklamada, “Rusya  FMBA’ya ait ‘Farmzashchita’ Araştırma ve Üretim Merkezi, Çin’in ve Fransa’nın deneyimlerini göz önünde bulundurarak, sıtmaya karşı kullanılan Meflokin ilacının bazında koronavirüs enfeksiyonunun tedavi şemasını geliştirdi” ifadelerine yer verildi. Çalışmaların Rusya Sağlık Bakanlığı’nın koronavirüs tedavi kılavuzuna eklenmesinin önerildiği belirtilen açıklamada, […]

YOL DURUMU