logo

04 Ekim 2011

DÜNYA’YI YÖNETENLER VE FİGURANLAR!

BOP, Arap baharı, Ilımlı İslam, İbrahimi din, Dinlerarası diyalog, bilim dini, tekonoloji dini, Küresel olaylar son 60 yıldır belli merkezlerin planlamasıyla şekillenmektedir.

 

Dünya finans sistemi, kapitalist sistemi, Siyonist sistem ya da sömürü sistemi, O ve Onların sözleriyle şekillendiği söylenir. Petrol savaşları, su savaşları, renkli renksiz tüm devrimler, terör, uyuşturucu trafiği ve dünyada olup biten ne kadar olay varsa, hiçbir zaman resmiyette atfedilmese de, Rockefeller’in 17 yıl önce Almanya’daki Bilderberg toplantısında açıkladığı ancak 57 yıldır devam eden planı çerçevesinde yürümektedir. Bu sözler Amerikan yönetiminin çeşitli kademelerinde bulunmuş ve Rockefeller sisteminin nasıl bir yıkım getirdiği üzerine kitaplar yazan Richard C. Cook’a ait.

 

Cook’un ‘Dünyadaki Olayları Uluslar arası Bir Finans Komplosu mu Yönlendiriyor’ başlıklı makalesi, Amerikan finans krizinin ve Rockefeller’in ‘dünyayı savaştan arındırmak ve refah getirmek üzere açıkladığı planı’nın nasıl bir bağlantı oluşturduğu konusunda önemli bir analiz sunuyor. Rockefeller’in 17 yıl önce söylediği ‘Basının sırlarımızı deşifre etmemek için verdiği sözden dolayı kendilerine minnetarız’ sözü ise Cook’un makalesinde en dikkat çekici paragraflardan birini oluşturuyor.

 

Refah ve barış’tan söz edenler birer suçlu mu?

Cook’un Amerika’da cereyan eden ekonomik sarsıntının sebebi olduğunu belirttiği ve dünyayı ‘entelektüel seçkinler ve bankerler’in yönetmesi gerektiğini söyleyen Rockefeller ile ilgili çarpıcı makalesi, ‘dünyaya barış ve refah’ getirme iddiasındaki seçkinlerin aslında birer suçlu olduğu savıyla bitiyor.

 

Dünyayı kim yönetiyor?

Alan Greenspan, Batı’nın borç üzerine kurulu ekonomisini yok etmekle tehdit eden iskan balonu oluşturmayı düşünecek kadar aptal mı? Bu gerçekten dünya finans sistemini ortadan kaldıracak kolayca öngörülebilir bir yıkım mı? Yoksa bu ‘kazara bilerek’ mi yapıldı? Diye sorar. Ancak dünya kamuoyunda komplo yaklaşımlar da uçuşur.

 

Eğer öyleyse neden? Finans seçkinlerinin babası kim?

Dünya’nın bu elit planın merkezinde olduğu konusunda adını en çok zikrettikleri Amerikalı multi milyarder, dünya finans seçkinlerinin babası David Rockefeller olarak tanınır.

 

Wikipedia’da Haziran 1991 yılında Almanya’nın Baden Baden kentindeki Bilderberg konferansının açılışında söylediği konuşmada Rockefeller: “Bizler 40 yıldır Washington Post, New York Times, Time ve diğer medya gruplarından bizim toplantılarımıza katılan yöneticilerin, konferanslarımızla ilgili sırları saklayacaklarına dair verdikleri sözü yerine getirdikleri için minnettarız. 40 yıldır minnettarız. Bu 40 yıl içerisinde eğer toplantılarımızla ilgili kamuoyuna bilgi verilseydi, dünya için yaptığımız planlarımızı geliştirmemiz mümkün olmazdı. Dünya, bir dünya hükümetine doğru gitme konusunda daha sofistike ve hazır duruyor. Bu plana göre, artık dünya savaş nedir bilmeyecek, tüm insanlık için sadece refah ve barış olacak. Entelektüel seçkinler ve dünya bankerlerinin ulus üstü egemenliği, önceki yüzyıllarda olan ulusal egemenliğe tercih ediliyor.”

 

Dünya’yı 60 yıldır bu BİZ yönetiyor. Rockefeller BİZ’imle ilgili konuşuyor. Bu BİZ, O’nun dediğine göre, neredeyse 40 yıldır toplanıyor.

Sadece biz dünya bir için bir plan geliştirmedik, fakat bu planı geliştirme girişimleri en azından Rockefeller’in düşüncesinde başarılı olmuş.

 

Rockefeller’in biz dediklerinin nihai hedefi, ‘Entelektüel seçkinlerden ve dünya bankerlerinden oluşan bir ulus üstü egemenlik’ oluşturmaktır. Rockefeller’in söylediğine göre, bu hakimiyet artık savaşın ne olduğunu bilmeyen bir dünya hükümetine doğru giden yoldur.

 

Yani; Gizli uluslararası yöneticiler, önce her şeyi kaosa çeviriyorlar ve buna barış diyorlar sonrada kurtarma adıyla kurtarıcı role soyunuyorlar.

 

Türkiyede Rockefeller’im figüranları ya da diğer değimle müridleri kimler dersiniz?

 

Hz.Musa’nın çocukları, Hz.İsa’nın havarileri, Hz.Muhammed’in müminleri şimdilerde kimlerin emrinde kimi peygamber görüyor hangi Tanrıya’ya tapıp ibadet ediyor acaba!

 

GünüN SözÜ: Akıllı insan, bilgiyle donanan, kararlı hareket eden ve amacına ulaşmada sebat edendir.

Etiketler: » » »
486 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?