Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

FADILOĞLU ÖDÜLÜNÜ BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN ELİNDEN ALDI

AK Parti 4. Uluslararası Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen ‘Yaşanabilir Şehirler ve Estetik’ konulu yarışmada dereceye giren Şehitkamil Belediyesi, hayata geçirdiği iki farklı projeden dolayı ödüllendirildi. ‘Katı Atık Ayrıştırma Tesisi MÖP’ ve ‘Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’ projeleri ile ödüle layık görülen Başkan Fadıloğlu, ödüllerini Başbakan Erdoğan’ın elinden aldı.

BAŞKAN FADILOĞLU’NA İKİ FARKLI ÖDÜL

Rixos Otel’de düzenlenen ödül töreninde ‘Katı Atık Ayrıştırma Tesisi MÖP’ ve ‘Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’ projeleri ile ödüle layık görülen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, iki farklı ödülü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. MÖP projesi ile ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunulduğunu belirten Başkan Fadıloğlu, aynı zamanda istihdama da fayda sağlandığını söyledi. İlçe genelinde atıklara göre çöp konteynırları yerleştirildiğini dile getiren Başkan Fadıloğlu, bu konuda insanları bilinçlendirmek için de çalışma yaptıklarını ifade etti.

“AMACIMIZ İNSANLARA KALİTELİ YAŞAM ALANLARI SUNMAK”

Öte yandan Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti ile insanlara doğal ortam sunduklarını vurgulayan Başkan Fadıloğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana insanlara daha kaliteli yaşam alanları sunmak için ekip arkadaşlarımla birlikte ciddi çalışmalar yapıyoruz. Hayata geçirdiğimiz MÖP ve biyolojik gölet projeleri insanlarımızın ilgi odağı oldu. İnşallah daha güzel projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler: » » » » »
485 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

BENZER HABERLER

Gazetemiz
167.sayı

167.sayı

Gazetemiz
162.sayı

162.sayı

Gazetemiz
161.sayı

161.sayı

Gazetemiz
144.sayı

144.sayı

Gazetemiz
119.sayı

119.sayı

Gazetemiz
15.sayı

15.sayı