GANSAD'dan Yağcı'ya ziyaret | Narkoz Haber
-2° Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

GANSAD’dan Yağcı’ya ziyaret

Yerel Haberler - 08 Aralık 2011 17:55 A A

Gaziantep’te faaliyetle gösteren Gaziantep Sanatçılar Derneği (GANSAD) yönetimi Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı’yı ziyaret ederek Mehmet Yağcı’ya plaket takdim etti.

Ziyarete, Gaziantep Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Şehitkamil’in büyük bir ilçe olduğuna vurgu yapan GANSAD Başkanı Ahmet Onurlu, “Şehitkamil gibi büyük bir ilçede eğitime büyük katkılar sağlıyor.Öncellikle kendisine yaptığı çalışmalarından ve bu ilçeye olan faydalarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Derneğimizin kuruluşunda ve açılşında ise bizleri yanlız bırakmadı ve derneğimizin kuruluşunda büyük katkısı vardır.” dedi. GANSAD Başkanı Onurlu, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı’ya teşekkürlerini sunmak için plaket takdim etti. Ziyaret GANSAD Yönetim Kurulu üyelerinin fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

Bu haber 210 kez okundu.
Yerel Haberler - 17:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU