Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GAZİANTEP FUTBOLCULARINDAN “ANTEPİA” ZİYARETİ

Gaziantepspor sponsoru Antepia’ya takımın futbolcularından büyük ilgi…

Geçtiğimiz sezonu 4. sırada tamamlayan ve 2011-2012 sezonunda da bu başarısını sürdürmeyi hedefleyen Gaziantepspor futbolcuları, Antepia projesini ziyaret etti. 14 Kasım Pazartesi günü satış ofisine gelen takım oyuncuları, Asbaşkan Mehmet Kızıl ve Teknik Direktör Abdullah Ercan ligin ilk yarısı için Gaziantepspor’a sponsor olan Antepia projesini inceleyerek, detaylı bilgi aldı.

Başta teknik direktör Abdullah Ercan olmak üzere, aralarında Elyasa Süme, Olcan Adın, Murat Ceylan ve Serdar Kurtuluş’un bulunduğu birçok Gaziantepsporlu futbolcu Antepia’dan ev satın almak için projeyle özel olarak ilgilendi.

Gaziantep’e Güneydoğu’nun en büyük konseptli konut projesini kazandıran Paralel Yapı ve Sinpaş Yapı, Antepia ile sponsor olduğu Gaziantepspor’un takım oyuncularını ve kulüp yönetimini tanıtım ofisinde ağırladı.

Mahmut Bezgin, Olcan Adın, Muhammet Demir, takım kaptanı Emre Güngör gibi yıldız futbolcuların, Asbaşkan Mehmet Kızıl ve Teknik Direktör Abdullah Ercan’ın katıldığı ziyarette, Antepia’nın profesyonel satış ekibi proje hakkındaki detaylı bilgileri paylaştı. Modern yapı anlayışı, güvenilir inşaat sistemi ve şehre deniz yaşamını getirecek 75 bin metrekarelik biyolojik göleti ile bölgede büyük yankı uyandıran Antepia projesi, futbolcuların da büyük beğenisini topladı.

Gaziantepsporlu Futbolcular Antepia’lı oluyor…

Projeyi inceleyen Mahmut Bezgin, Elyasa Süme, Olcan Adın, Serdar Kurtuluş, Murat Ceylan ve Gaziantepspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan Antepia’dan ev sahibi olabileceklerini açıkladılar.

Satış ofisi ziyaretinde futbolculara eşlik eden Paralel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, “Antepia, modern yaşam anlayışını Gaziantep’e taşıyan ve büyük şehirlerde yapılan pek çok konut projesini geride bırakacak nitelikte bir proje. Bu nedenle Güneydoğu’da yeni bir yaşama adım atmak isteyenlerin de adresi olacak. Gaziantepspor’un değerli futbolcuları da projemizi çok beğendi ve buradan ev sahibi olabileceklerini belirttiler” dedi.

Gaziantepspor Kulübü’nün Asbaşkanı Mehmet Kızıl, Gaziantep’e şehri için hayal denilebilecek bir projeyi hayata geçirdikleri için Paralel Yapı’ya ve Sinpaş Yapı’ya teşekkürlerini sunarak “Bu proje eminim ki birçok insan için başta hayal gibiydi. Ben en son buraya 4 ay önce geldim. Bugün burada projenin ne kadar hızla ilerlediğini tekrar gördüm. Antepia gibi bir projeyi şehrimize kazandırdıkları için Paralel ve Sinpaş Yapı’ya herkesin teşekkür burcu olduğunu düşünüyorum. Kulüp olarak hepimiz Antepia’ı çok beğendik ve buradan konut almak isteyen arkadaşlarımız oldu” diyerek konuştu.

Etiketler: » »
1276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?