Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GAZİANTEP İL BİRİNCİSİ ÖZEL ERDEM OKULLARI

Özel Erdem Okulları 2011-2012 Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği müsabakalarında İl Birincisi oldu.
Gaziantep Özel Erdem Okulları akademik alanda başarılarını sportif alanda da göstermeye devam ediyor. GKV ile yapılan final maçında Özel Erdem Okulları 71-34 rakibini yendi. Öğrencilerin çok mutlu oldukları gözlendi. Özel Erdem Okulları Kurucu Temsilcisi Osman Küçükdurmaz tarafından ödülleri takdim edildi.
Bölge şampiyonası için çalışmalara devam edeceklerini belirten öğrenciler ve öğretmenler il birinciliğinin motivasyonlarını arttırdığını ifade ettiler.
Özel Erdem Okulları Kurucu Temsilcisi Osman Küçükdurmaz ”Spor öğrencinin hayatında önemli bir yer tutan disiplinli çalışma anlayışı kazandırmaktadır. Yaşamında spor olan insanlar hep bir adım önde olmaktadır. Spor öğrencinin konsantrasyon yetisini kuvvetlendirerek odaklanmasını sağlıyor. Böylece öğrencilerimiz başarıya ulaşması kolaylaşıyor.” dedi.
Genel Müdür M.Metin Zirek, “Geçtiğimiz dönemde de İl Birincisi olan Özel Erdem Okulları genç, yetenekli oyuncuların bulunduğu başarılı bir takım. Özel Erdem Okulları’nın sloganı ve ilkesi “Erdem’li Gelecek için Erdem’li Gençlik”. Öğrencilerimizi bu amaçla yetiştiriyoruz.”dedi.
Özel Erdem Okulları Kurucu Temsilcisi Osman Küçükdurmaz ve Genel Müdür M.Metin Zirek, Basketbol koordinatörü Bülent Erdoğan’a, öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür ettiler.

Etiketler: »
1039 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?