Gaziantep karmaları iddialı | Narkoz Haber
Parçalı az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

Gaziantep karmaları iddialı

Spor - 18 Aralık 2019 13:08 A A

Anadolu Yıldızlar Ligi’nde (ANALİG) mücadele edecek olan Gaziantep erkek ve kızlar il karmaları yarın Diyarbakır’a gidiyor. Her iki takımda da hedef, Güneydoğu Anadolu Bölgesi grubunda başarılı olarak çeyrek finale yükselebilmek.

Diyarbakır’da 19-21 Aralık tarihleri arasında oynanacak Güneydoğu Anadolu Grubu müsabakalarına 2007-2008-2009 yaş gruplarından oluşan 10 takım katılacak. Antrenörler Melahat Doğan ve Erhan Alkan nezaretinde yarın yola çıkacak olan kafile, Pazar günü dönecek. 3 gün sürecek olan turnuva için Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda antreman yapan basketbolcular, zirve mücadelesi yapacak. Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay da kız ve erkek karmaları için her türlü desteği sağlıyor.

HEDEF GELECEĞİN SPORCULARINI YETİŞTİRMEK

Türkiye’de her branşta geleceğin sporcularını yetiştirmek için hayata geçirilen ANALİG Projesi’nde geleceğin sporcularının yetiştirilmesi hedefleniyor. ANALİG, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce öngörülen hükümlere, Uluslararası Oyun Kuralları ve Yarışma Talimatlarına uygun olarak yapılacak. Grup, çeyrek final, yarı final ve Türkiye birinciliği kademelerinde, kız ve erkek il karmaları arasında ayrı ayrı yapılacak. Diyarbakır grubundan çıkan takımlar Adıyaman’da düzenlenecek olan çeyrek final müsabakalarına katılacak. Gaziantep kız ve erkek il karmalarında hedef öncelikle Diyarbakır’da Güneydoğu Anadolu Bölge şampiyonası, daha sonra da Adıyaman’da düzenlenecek olan çeyrek final müsabakaları.

Bu haber 66 kez okundu.
Spor - 13:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU