Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantepli sürücüler artık trafik stresinden uzak!

Gaziantepli sürücüler artık trafik stresinden uzak!

Sürücüler için trafik ışıklarında beklemek kimi zaman stresli hale gelebiliyor. Ancak bu durum Gaziantepliler için geçerli değil. Bir süredir şehri dolaşan, rengarenk tasarlanmış klasik bir minibüs, ışıklarda bekleyen sürücüler için oldukça eğlenceli ve şaşırtıcı bir sürpriz gerçekleştirdi.

Yeşil ışığın yanmasını bekleyen sürücüler, bir anda araç yan camında renkli bir sepetle karşılaştı. Sepetin içerisinde kendilerine özel sunulan hediyeyi alan sürücüler, ikramla birlikte gelen kalpleri alıp doğruca Forum Gaziantep’in yolunu tuttular ve hediyelerine anında kavuştular. Sürprize tanık olan Gaziantepliler, “Gittiğimizde iyi vakit geçirdiğimiz Forum Gaziantep, bizi şehrimizde de yalnız bırakmıyor. Oraya gitmediğimiz zamanlarda, bize gelerek böyle hoş sürprizler gerçekleştiriyor. Çok şaşırdık. Daha önce hiçbir firma böyle bir incelik göstermedi” diye konuştular.

Trafikteki işkenceyi eğlenceye dönüştüren sürprizin, Forum Gaziantep Alışveriş Merkezi’nin Aralık ayı sonuna kadar gerçekleştireceği tanıtım kampanyasının bir parçası olduğu öğrenildi.

 

Etiketler: » » » » » » »
57 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?