GKV'de Atatürk ve Cumhuriyet Konulu Resim Sergisi | Narkoz Haber
-0° Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

GKV’de Atatürk ve Cumhuriyet Konulu Resim Sergisi

Eğitim - 28 Ekim 2019 13:58 A A

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında Atatürk ve Cumhuriyet konulu resim sergisi açıldı. GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy tarafından açılışı yapılan sergi sonrası Ersoy minik ressamları kutladı.

Cumhuriyetin kuruluşunun 96.yıl dönümü etkinlikleri tüm yurtta devam ederken Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında da bir birinden farklı etkinliklerle kutlamalar devam ediyor. GKV Özel Ortaokulu öğrencileri tarafından yapılan Atatürk ve Cumhuriyet konulu resim sergisi açıldı. Açılış törenine GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, Celal Ersoy, Genel Müdür İsmet Tiryaki’nin yanı sıra idareci ve öğretmenler katıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Farklı Etkinliklerle Kutlanıyor

Cumhuriyetin kuruluşunun 96.yıl dönümünün çeşitli etkinliklerle kutlandığını ifade eden Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki açılışı yapılan serginin etkinlikler kapsamında gerçekleştiğini ifade ederek “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yılını büyük bir gurur ve onurla kutluyoruz. Kurumlarımız genelinde eğitim öğretim faaliyeti gösteren okullarımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında birçok faaliyet gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde anaokulu öğrencilerimizin gurur veren kortej yürüyüşü ve ardından salon gösterileri hepimizi gururlandırdı. Bu gün ortaokul öğrencilerimiz tarafından Atatürk ve Cumhuriyet konulu serginin açılışını yapıyoruz. Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Serpil Ertem’in rehberliğinde öğrencilerimiz tarafından yapılan sergimizin açılışını Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Nüket Ersoy ve Celal Ersoy’un da katılımıyla gerçekleştirdik. Ekim ayı sonuna kadar bir birinden farklı etkinliklerle Cumhuriyet Bayramımızı kutlamaya devam edeceğiz. Emeği geçen bütün öğrenci, idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Sergi açılışının ardından GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve Celal Ersoy öğrencilerle uzun uzun sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler alırken eserleri öğrencilerle birlikte  yakından inceledi.

Bu haber 90 kez okundu.
Eğitim - 13:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 02
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 03
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.
 • 04
  Elazığ’da meydana gelen deprem’de can kaybı
  Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen  6,8 büyüklüğündeki  depremde şuana kadar Elazığ’da 6, Malatya’da 5 olmak üzere 11 vatandaşımız hayatını kaybettiğini 272 vatandaşında yaralandığı açıklandı. AFAD Telefon görüşmelerinde web tabanlı uygulamaların kullanılmasını istedi. Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen  6,8 büyüklüğündeki  deprem  Malatya, Gaziantep, Diyarbakır, Bitlis, Şanlıurfa, Tunceli, Adana, Şanlıurfa, Hatay, Adıyaman’da da hissedildi.
 • 05
  Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde deprem
  Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Elazığ Sivrice ilçesi’nde meydana gelen deprem çevre illerden de hissedildi. Deprem nedeniyle korku panikle vatandaşlar sokağa çıktı. Bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor… İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan her hangi bir can haberindiğini açıkladı. DEPREM ELAZIĞ SİVRİCE Buyukluk: 6.8(Mw) Yer: Turkiye Elazig Sivrice […]

YOL DURUMU