Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GÖKDAĞ, CHP İL BAŞKANLIĞI YARIŞINI KAZANDI

Gaziantep Kalender Plaza’da yapılan, Gaziantep Cumhuriyet Halk Partisi 34. Olağan İl Kongresi yarışını Av. Mehmet Gökdağ kazandı.

CHP Gaziantep 34. Olağan İl Kongresi’nde 3 adayın yarıştı. Avukat Mehmet Gökdağ delegelerin çoğunluğunun oyunu ve desteğini alarak kazanan taraf oldu.

Kalender Plaza’da CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce’nin divan başkanlığını yaptığı İl Kongresinde 3 aday yarıştı. Av. Mehmet Gökdağ, Av. Ahmet Yılmaz ve Mehmet Ergüleç’in çarşaf liste ile yarıştığı kongreye katılım yüksekti. 600 Delegenin katıldığı kongrede 300 delegenin oyunu alarak Av. Mehmet Gökdağ Gaziantep CHP İl Başkanı oldu.

Geçtiğimiz günlerde basın açıklaması yapan Gökdağ “ Bizler CHP’nin önce Gaziantep’ te yerel iktidarını başarmak sonrada genel iktidarı hedefleyen bir azim ve kararlılık içinde olacağız. Tüm bu azim ve kararlılığımız ile 2014 yerel seçimlerinde Chp’li belediye başkanlarının kolunu hep birlikte yukarı kaldıracağız. Ben bu onuru yaşamak isteyen İl başkanı olmak istiyorum” demişti.

Av. Mehmet Gökdağ verdiği her sözün arkasında duracağını ve Türkiye’nin özgür ve aydınlık geleceğini inşa etmek için gençlik yıllarında başlamış olduğu mücadeleyi ölene dek sürdüreceğini söyledi.

NARKOZ HABER

Etiketler: » » » » » »
1142 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?