logo

GSO YÖNETİM KURULUNDAN BAŞKAN ÖZTEKİN’E ZİYARET

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu Başkanlığındaki Heyet, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin’i makamında ziyaret etti.

Oğuzeli Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri takip ettiğini belirten Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Konukoğlu; “Gaziantep’in her alandaki gelişimini ortak akılla sağlayacağız. Gaziantep’in merkezine bağlı üç Belediye Başkanımızla fikir alış –verişinde bulunarak ilimizi nasıl daha iyi cazibe merkezi haline getiririz ve neler yapabiliriz onları konuşmak için buradayız.  Oğuzeli ilçemiz yeşil alanları başta olmak üzere Gaziantep’imizin güzel bir ilçesi. Belediye Başkanımız Bekir Öztekin ekibiyle burada güzel işler yapıyor. Oğuzeli’nin merkezi başta olmak üzere ilçemiz başka bir görünüme kavuşmuş. Bizde bize düşen her ne görev olursa elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin; “ Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu’na ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Adil beyi uzun yıllardır tanırım. Başarısı her zaman göz önünde olan birisi! Gazi şehrimize güzel hizmetleri bulunuyor. Bundan sonrada daha sık bir araya gelerek hep birlikte inşallah daha güzel çalışmalar yapacağız” dedi.

900 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?