Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GTB üyelerine kolaylık TEB’den

Gaziantep Ticaret Borsası ile Türkiye Ekonomi Bankası arasında 19.02.2013 tarihinde imzalanan protokol ile Borsa üyesi işletmeler TEB’in Nefes Aldıran Kredi Kampanyasından faydalanabilecekler.

Kampanya ile üyelerimiz TEB’den yüzde 0.85 aylık faiz oranı ile taksitli ticari nakit kredi talep edebilecek ve ödemeye 3 ay sonra başlayacak. Borsa üyeleri 36 ay içerisinde tamamlanacak ödemeler için toplam 500.000,00 TL’ye kadar kredi kullanabilecek.

Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer ÇELİK protokol imzalanırken yaptığı açıklamada Türkiye Ekonomi Bankası’nın üyelerimizin ihtiyaçları halinde kendilerine sunduğu bu hizmetten dolayı teşekkür etti. Ticaret her günü farklı bir yaşam mücadelesi gibidir. Bir gün nakit vb. ihtiyaçlar doğabilir. Bu nedenle üyelerimizin ihtiyaç duymaları halinde nakit ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olacak böyle bir hizmetin sunulmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Başkan ÇELİK sözlerinin ardından Türkiye Ekonomi Bankası Suburcu Şube Müdürü Meral KARABAŞLIK ile protokol metnini imzaladı.

TEB Şube Müdürü Meral KARABAŞLIK protokol metninin imzalanmasının ardından Borsamızın değerli üyelerinin yanında olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti. Sayın KARABAŞLIK, Türkiye Ekonomi Bankası olarak sanayicimizin ve üreticimizin her zaman destekçisi olduk ve olmaya devam edeceğiz dedi.

Etiketler: » » » » »
508 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?