Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Güzelbey Şampiyonları Tebrik Etti

Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’in makamında gerçekleştirilen ziyarete Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Genel Sekreter İhsan Palta, Genel Sekreter Yardımcısı Erdal Budak, Spor Şube Koordinatörü Mutlu Kılıç, Basketbol Takımı Antrenörü Osman Yağcı ve Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı katıldı. Güzelbey, ÜNİLİG Basketbol Türkiye Şampiyonluğu Kupası, Basketblol 1. Lig Müsabakaları Kupası ve Süper Lige Terfi Müsabakaları Grup İkinciliği Kupası’nı kazanan Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı’nı gösterdiği üstün başarılardan ötürü tebrik etti.

Her zaman yanınızdayız

Güzelbey, maçlarda gösterdikleri üstün başarıdan ötürü Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı’nı kutlayarak şunları söyledi: “Zirve Üniversitesi kurulduğu günden bu yana Gaziantep’imizin gelişmesine katkı sağlamıştır. Şehirde böylesi bir üniversitenin bulunması Gaziantep için büyük bir değerdir. Bizler de yönetim olarak her zaman yanınızdayız.”

Zirve’den spora tam destek

Zirve Üniversitesi’nin çalışmaları hakkında Gaziantep Büyükşehir Başkanı Dr. Asım Güzelbey’e bilgi veren Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “Öğrencilerimize iyi bir eğitimin yanında spor alanında da tam destek veriyoruz. Onlar da gösterdikleri başarılarla bizleri her zaman mutlu ediyorlar.” dedi.

Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı Genel Sekreter İhsan Palta ile birlikte Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fuat Özçörekçi’yi de ziyaret ederek ligde gösterdikleri başarıları anlattı.

Etiketler: » » »
337 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?