logo

HAFTALIK GAZETELERE LİNÇ GİRİŞİMİ

HAFTALIK GAZETELERE LİNÇ GİRİŞİMİ

Nihayet sonunda emellerine ulaşacakları, son kozlarını oynuyorlar.

Ama yanılıyorlar;

Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediyesi, Şehitkamil Belediyesi haftalık gazetelere bayram ilanlarını kesmişler. Basın ilan kurumu üzerinden sadece günlüklere vermişler.
Bir yıl önce başlattıkları linç kampanyasının sonunda, bunu da yaptılar. Çok merak ediyorum Rıdvan Fadıloğlu’nun seçim günü bana yaptığı çirkin hareketin bunda payı var mı?
Ben eminim daha sonra ki adım kurum ve kuruluşlar.
Yavaş yavaş bizleri sindirmek için onlara da baskı uygulayıp ilanlarımızı kesecekler..sonra da abonelikleri…
Bitmedi sonra da günlük gazeteleri adam etmeye kalkacaklar merak etmeyin…
Geç bile kaldılar….Genel seçimleri beklediler…

Bizi temsil eden başkanlarda bunların ekmeğine yağ sürüp ne kadar çok kazanırızın hesabını yaparken bizim haklarımızı gözetecek değiller elbet.
Neymiş basın özgürlüğüymüş, belediyelerin eline bakarsan olacağı bu…

Elindeki gücü kullanarak gazetecileri böyle sindirirler işte…

Şahinbey yaklaşık 4 yıldır bir haber yüzünden Narkoz Gazetesinin aboneliğini kesmişti zaten… Yargı kapısı açıkken baktı ki yargılık bir şey yok tek yapabildiği şey ilan ve aboneliğimizi kesmek olmuştu. Şehitkamil Belediye’sininde milletvekilli adayı olmama rağmen seçim günü bana yaptığı girişim sonucu bu bayram onlardan da reklam beklemiyordum zaten…

Büyükşehir’e gelince Fatma Şahin zaten başı çekiyor.

Ben kendi adıma teşekkür ederim. En güzel yanı rahat rahat habercilik yaparız. Bağımsız! Özgür!
Sizin vereceğiniz üç beş kuruşla dize getirileceğimize sizi dize getirmeyi tercih ederim.
Siz alışıksınız iş adamlarına maliyecileri göndermeye basın mensuplarınıda demir parmaklıklar arkasına göndermeye….İşçileri işten çıkarmaya, yardıma muhtaçları zorla partili ettirmeye…
Kısacası insanları sık boğaz etmeye alışıksınız siz..

Gün ola harman ola…
Amma ve-lakin şimdi tuzu kuru olan ve bu çarkın içinde kendi meslektaşlarının ezilmesine seyirci kalanlarda er yada geç payına düşeni alacak.
Şüpheniz olmasın.
Bunların ipiyle kuyuya inen kuyunun dibinde kalır…
Senaryolarınıza devam edin asıl gişe rekoru kıracak film henüz gösterime girmedi…O film gösterime girdiğinde hep beraber oyuncu oluruz..

BAYRAMLAR MUTLULUKTUR

Bayramlar insanlar arasında sevgi ve saygının paylaşıldığı günlerdir. Bayramlar insanların bir birine dargınlığını unuttukları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.
Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sergilendiği günlerdir. Tüm Türk halkının ve Müslüman aleminin Ramazan Bayramını kutlar güzellikler getirmesini temenni ederim.
Hoşçakalın…

Etiketler: » » » » » »
17 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?