Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

“Hak mağduriyetlerini çözüme kavuşturmalıyız”

“Hak mağduriyetlerini çözüme kavuşturmalıyız”

“Hak mağduriyetlerini çözüme kavuşturmalıyız”

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı İnsan Hakları Kurulu, yereldeki hak mağduriyetlerini çözüme kavuşturmak için istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Ak Parti Gaziantep  İnsan Hakları Birim Başkanı Av. Abdullah İnal, Başkan Yardımcısı Kadir Açıkgöz, ve Kadın Kolları Ayten Birim, katılım sağladığı ziyarette, AK Parti Gaziantep Teşkilatı tarafından insan hakları konusunda önemli çalışmaların gerçekleştirildiğini bildirdi.

Ziyarette konuşan Av. Abdullah İnal,  yaptığı açıklamasında; “Türkiye’nin insan hakkı konusunda yaptıklarının vatandaşlara anlatılması gerektiğini belirterek, parti teşkilatlarında tüm illeri kapsayacak şekilde eğitimler gerçekleştirilmeye devam ediyor. Bizler AK  Parti Teşkilatın neferleri olarak bu noktada büyük destek sağlıyor ve konunun önemini gerçekten vatandaşlarımıza da anlatmaya çalışıyoruz.

Bilindiği gibi bu konuda AK Parti Genel Merkezimiz tarafından da büyük adımlar atılmıştır. Hedefimiz, Ulusal İnsan Hakları Politikamızı oluşturmak. 2023 vizyonu hedefimize adım adım ilerlemek için bir yol haritası çıkarmaktır” dedi. Gaziantep Sağlık   

Etiketler: » » »
69 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?