Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Hakemler Abdulkadir Güven’le devam kararı aldı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Gaziantep Şubesi’nin Olağan Kongresi’nde Abdulkadir Güven yeniden başkan seçildi.

Dernek binasında yapılan kongreye çok sayıda hakem üyeler katılırken seçime tek liste olarak giren Abdulkadir Güven, yeniden güven tazeledi.

Gaziantep hakemliğinin ülke genelinde saygın bir yere gelmesi için ellerinden gelen bütün gayretleri sarf edeceklerini belirten TFFHGD Gaziantep Şubesi Başkanı Abdulkadir Güven, “Bizim kavgalarla, gürültülerle, dedikodularla ve boş işlerle kaybedecek zamanımızın olmaması gerekiyor. Bu tür boş işlere kulaklarımızı tıkayıp kendimizi aşmanın ve daime ileriyi başarıyla hedeflemenin çalışmaları içerisinde olmalıyız. Bundan sonra ben zihniyeti yerine biz zihniyetiyle daha güzel işlere imza atmak için birlik ve beraberlik içerisinde yola çıktık. Gaziantep hakemliği bütün arkadaşlarımızın desteği ile ileriye gidecektir” diye konuştu.

Kongrenin ardından yönetim kurulu üyeliklerine Hacı Budak, Şenol İmançer, Halil Bahar ve Cengiz Oktay bekarlar, Denetleme kurulu üyeliklerine Tevfik Okuducu, Mehmet Bayraklılar ve İsmail Şan, Genel merkez delegeliklerine ise Yusuf Emre ile Hacı Budak seçildiler.

Etiketler: » » »
1201 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?