Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

HALI VE ZEMİN KAPLAMALARI FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Marka Fuarcılık işbirliğinde 8 – 11 Mart 2012 tarihleri arasında Gaziantep’te ilk kez gerçekleştirilecek olan ‘’ 12. Halı ve Uluslararası Zemin Kaplamaları Fuarı” için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

GTO’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada, Ortadoğu Fuar Merkezi’nde (OFM) 15 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilecek fuarda ulusal ve uluslararası100’den fazla firmanın stant açacağı bildirildi. Üretici, satıcı ve uygulayıcı firma olarak fuarda stant açacak firmaların yeni trend ürünlerini tüketici ve profesyonellerle buluşturma imkanına sahip olacağı belirtilen açıklamada şu bilgilere yer verildi:

100’DEN FAZLA FİRMA KATILACAK

“Daha önceki yıllarda İstanbul’da gerçekleştirilen Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı’nı bu yıl ilk kez Odamız ve Marka Fuarcılık işbirliğinde Gaziantep OFM’de düzenlenecek. Yerli ve yabancı 100’den fazla firmanın katılımı ile gerçekleştirecek fuarda katılımcı firmalar,  başta parke ve yan ürünleri,  PVC, linoleum, seramik, granit, mermer, eskitilmiş taş, kompoze taş, halı elyafı, duvardan duvara halı, parça halı, el dokuma halı, kilim, akrilik, poliüretan, epoxy, kauçuk, yükseltilmiş zemin, zemin kimyasalları, zemin temizlik-bakım-koruma ürün ve gereçlerindeki yeni trend ürünlerini sergileme imkanı bulacaklar. Fuarımıza ilgili sektörlerde faaliyet gösteren firmalardankatılım için beklenilenin üzerinde bir ilgi söz konusu. Fuar alanımızda yer kalmadı ve firmaların taleplerini karşılamakta zorlanıyoruz. Gaziantep,Kayseri, İstanbul, Ankara, Konya, Uşak, Adana ve Manisa’nın yanı sıraAlmanya ve İran’dan da yabancı firmalar stant açacaklar. Fuarı mimarlar, mühendisler, dekoratörler, inşaat firması yöneticileri, fabrikaların, iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, otellerin, hastanelerin, eğitim kurumlarının ve askeri tesislerin satın alma yöneticileri ile nitelikli tüketicilerin ziyaret etmesi bekleniyor.”

Etiketler: » »
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?