HUZUR EVİNDE, GÜLEN GÖZLER | Narkoz Haber
Parçalı bulutlu
 • EURO 6.53
 • DOLAR 5.89

HUZUR EVİNDE, GÜLEN GÖZLER

Sabit Manşet - 08 Aralık 2011 18:04 A A

Şehitkamil Belediyesi huzurevi sakinlerinin daha önceleri bakımsızlıktan dolayı kullanamadığı huzur evi bahçesinin revizyonunu yaparak yaşlıların yüzünü güldürdü.

HUZUREVİNDE, HUZUR ORTAMI…

Gaziantep Huzurevi’nde yaşayan yaşlıların rahatını ve sağlığını düşünerek huzurevi bahçesini baştan sona yenileyen Şehitkamil Belediyesi, huzur evi sakinlerinin gönlünde taht kurdu. Yapılan yeniliklerle yeni bir kimliğe bürünen parkta rahatça hareket eden ve istedikleri gibi vakit geçiren yaşlılar, hayatlarından son derece memnun.

Daha önceleri bakımsız bir vaziyette duran ve pek kullanılmayan bahçe, çalışmaların ardından huzurevi sakinlerinin ilgi odağı haline geldi. İlçe genelinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Şehitkamil Belediyesi’nin huzurevinde böyle bir çalışma yapması en çok yaşlıları sevindirdi.

TEMİZ HAVADA SPOR YAPIYORUZ…

Huzurevinin bahçesini yeniden revize eden ve bu sayede daha kullanışlı hale getiren Şehitkamil Belediyesi, yürüyüş parkuru, değişik spor ve fitness aletleri ile huzurevi sakinlerinin, huzur bulacakları bir mekan haline getirdi. Boş vakitlerinde bahçeye çıkarak spor aletleri, yürüyüş parkurunda zaman geçiren huzurevi sakinleri şarkı söylemeyi de ihmal etmiyorlar.

BAŞKANIMIZ BİZİMLE YAKINDAN İLGİLENİYOR…

Yapılan hizmetlerinden son derece memnun olduklarına dile getiren huzurevi sakinleri, “Buradaki bahçe daha önce bakılmaz durumdaydı. Şehitkamil Belediyesi burayı tekrar düzenleyip bize kazandırdı. Şimdi burada unutulmaz hoşça vakitler geçiriyoruz. Yeri geliyor gülüyoruz. Yeri geliyor eğleniyoruz. Bahçemizin yenilenmesiyle çok mutlu olduk. Bizlere bu imkanı sağlayan başta Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Bu haber 85 kez okundu.
Sabit Manşet - 18:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Rahşan Ecevit hayatını kaybetti
  Eski Başbakan, Türk siyasetinin Karaoğlan’ı Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit 97 yaşında hayatını kaybetti. Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, 97 yaşında tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  ( GATA) organ yetmezliği nedeniyle 97 yaşında hayata veda etti. Rahşan Ecevit yıllar önce vasiyetinde rahmetli eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilmek istediğini açıklamıştı.  
 • 02
  Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’nde karne heyecanı
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören çocuklara 2019- 2020 eğitim- öğretim ilk döneminin karnelerini verdi, duygusal anlar yaşandı. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İnayet Topçuoğlu Hastanesi’nin bünyesinde bulunan Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’nde açılan örgün öğretim sınıfında yarıyıl tatili dolayısıyla, Başkan Fatma Şahin tarafından karneleri dağıtıldı. Hem uyuşturucu bağımlılığı tedavisi […]
 • 03
  Türkiye’den en çok Iraklı vatandaşlar konut aldı
  Türkiye genelinde 2019 yılında konut satışları bir önceki yıla azalış gösterirken, 1 milyon 348 bin 729 adet konutun el değiştirdiği görüldü. Ülke uyruklarına göre en çok konut satışının da Irak vatandaşlarına yapıldığı kaydedildi. Böylelikle Irak vatandaşlarının geçen yıl 7 bin 596 konut satın aldığı saptandı. Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, konut satış oranları ile alakalı basına […]
 • 04
  Türkiye, “Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu”na göre 130’uncu sırada yer alıyor
  Türkiye, “toplumsal cinsiyet eşitliği” alanında parlak bir görünüm sergilemiyor. Kadın iş gücü, hizmet sektörü hariç hemen hemen tüm alanlarda geri planda yer alırken, üst düzey yöneticiler arasında kadın oranı yüzde 18 olarak belirlendi. Türkiye, “Küresel Cinsiyet Uçurumu Raporu”na göre 130. sırada yer alıyor. Kadın istihdamı Türkiye’de her dönemde ele alınan, tartışılan bir konu olarak gündemde […]
 • 05
  Yeni nesil okullarımız açılıyor
  Küçükkızılhisar Ortaokulu açıldı. Gaziantep’te 16 derslikli Küçükkızılhisar Ortaokulu açıldı. 2019-2020 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona ererken karne gününde gerçekleştirilen törenle hizmete alınan okulun açılışında konuşan Gaziantep Valisi Davut Gül, yapımı devam eden 4 bin dersliğin 800 tanesinin tamamlandığını kaydetti. Öğrencileri karne gününde yalnız bırakmayarak onların hem yeni okula kavuşma hem de karne heyecanına ortak […]

YOL DURUMU