İMO 25 VE 40. HİZMET YILINI DOLDURAN MÜHENDİSLERİ ONURLANDIRDI | Narkoz Haber
10° Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

İMO 25 VE 40. HİZMET YILINI DOLDURAN MÜHENDİSLERİ ONURLANDIRDI

Sektör - 19 Aralık 2011 15:05 A A

İnşaat Mühendisleri Odası 25 ve 40.hizmet yılını doldurmuş olan İnşaat mühendislerine Zirvepark Restaurant’ta düzenlediği gece ile plaket verdi.

Geceye İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Gaziantep Şube Başkanı Metehan Gündüz, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bazoğlu’nun yanı sıra çok sayıda inşaat mühendisleri katıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Gaziantep Şube Başkanı Metehan Gündüz gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi: “1954 yılında kurulan odamız 19 Aralık 2011 tarihi itibarıyla 57. yaşını dolduracaktır. Nice yıllara nice asırlara temennisiyle odamızın kuruluş yıldönümü adına sizleri en içten duygularımla kutluyorum. İnsanın doğumu ve ölümü arasında geçen ortalama süre ömürdür.Ömürde önemli olan ne kadar yaşadığın değil,yaşadığın sürede neler yaptığın ve bu süreçte geride yıllarca konuşulacak ne türlü eserler bıraktığındır.Bugün meslek hayatında belli başarılara imza atmış,mesleğinde belli bir birikimleriyle tecrübeye ulaşmış olan üyelerimizi onurlandırmak adına buradayız. 2010 ve 2011 yıllarında vefat eden iki meslektaşımızı da anmadan edemiyorum. Sayın Levent Görür ve Tacım Karadağ iş kazası sonucu hayatlarını kaybettiler.Bu iki meslektaşım için Allahtan rahmet diliyorum.”dedi.

Daha sonra mesleğinde 40. yılını dolduran Yusuf Yanar, Hüseyin Göğüş, Mustafa Özinan, Kemal Mutlu, A.Galip Emrullah, Ata Kayışoğlu’na plaketleri verilirken meslekte 25 yılını dolduran mühendisler de unutulmadı. 25 Yılını dolduran Yaşar Kaleoğlu, Funda Kafadar,  Gökçek,Orhan Bozgeyik, Mehmet Karadağ,Halil Demir, Mehmet Demir, Levent Görür(Vefat etti adına Hakan Yılmaz),Ali Yıldırım,Ali Yaz

Plaket ile onurlandırıldı. Plaket alan inşaat mühendisleri etkinliği düzenleyen İMO’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bu haber 109 kez okundu.
Sektör - 15:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU