logo

İMO 25 VE 40. HİZMET YILINI DOLDURAN MÜHENDİSLERİ ONURLANDIRDI

İnşaat Mühendisleri Odası 25 ve 40.hizmet yılını doldurmuş olan İnşaat mühendislerine Zirvepark Restaurant’ta düzenlediği gece ile plaket verdi.

Geceye İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Gaziantep Şube Başkanı Metehan Gündüz, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bazoğlu’nun yanı sıra çok sayıda inşaat mühendisleri katıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Gaziantep Şube Başkanı Metehan Gündüz gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi: “1954 yılında kurulan odamız 19 Aralık 2011 tarihi itibarıyla 57. yaşını dolduracaktır. Nice yıllara nice asırlara temennisiyle odamızın kuruluş yıldönümü adına sizleri en içten duygularımla kutluyorum. İnsanın doğumu ve ölümü arasında geçen ortalama süre ömürdür.Ömürde önemli olan ne kadar yaşadığın değil,yaşadığın sürede neler yaptığın ve bu süreçte geride yıllarca konuşulacak ne türlü eserler bıraktığındır.Bugün meslek hayatında belli başarılara imza atmış,mesleğinde belli bir birikimleriyle tecrübeye ulaşmış olan üyelerimizi onurlandırmak adına buradayız. 2010 ve 2011 yıllarında vefat eden iki meslektaşımızı da anmadan edemiyorum. Sayın Levent Görür ve Tacım Karadağ iş kazası sonucu hayatlarını kaybettiler.Bu iki meslektaşım için Allahtan rahmet diliyorum.”dedi.

Daha sonra mesleğinde 40. yılını dolduran Yusuf Yanar, Hüseyin Göğüş, Mustafa Özinan, Kemal Mutlu, A.Galip Emrullah, Ata Kayışoğlu’na plaketleri verilirken meslekte 25 yılını dolduran mühendisler de unutulmadı. 25 Yılını dolduran Yaşar Kaleoğlu, Funda Kafadar,  Gökçek,Orhan Bozgeyik, Mehmet Karadağ,Halil Demir, Mehmet Demir, Levent Görür(Vefat etti adına Hakan Yılmaz),Ali Yıldırım,Ali Yaz

Plaket ile onurlandırıldı. Plaket alan inşaat mühendisleri etkinliği düzenleyen İMO’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler: » »
847 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?