IRAK BAŞKONSOLOSU GÜNEY EĞİTİM KURUMLARINI ZİYARET ETTİ | Narkoz Haber
Az bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

IRAK BAŞKONSOLOSU GÜNEY EĞİTİM KURUMLARINI ZİYARET ETTİ

Eğitim - 21 Aralık 2011 19:47 A A

Irak Başkonsolosu, Özel Cahit Nakıboğlu İ.Ö.O.’nu ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Irak Gaziantep Başkonsolosu Sabah S.Debbağh, Özel Cahit Nakıboğlu İ.Ö.O.’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında sınıfları ve diğer sosyal alanları da gezen Debbağh, gezdiği eğitim kurumları içinde en modern ve kullanışlı okulun, Güney Eğitim Kurumları okullarının olduğunu ifade ederek, kurum işleyişi hakkında Güney Eğitim Kurumları Genel Müdürü Yaşar Narı’dan bilgi aldı. Narı; “ Okulumuzu ziyaretinden dolayı Irak Başkonsolosu Sabah S. Debbağh’a  kurumum adına çok teşekkür ediyorum. Ziyaretleri ile bizleri onurlandırdılar” dedi.

Debbağh okulu gezerek öğrencilerle sohbet etti ve kısa sürede olsa onların etkinliklerini izledi. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Debbağh; Özellikle görsel sanatlar sınıflarını çok beğendiğini ve ders içinde öğrencilerin bu çalışmalarının oldukça önemli olduğunu söyledi.

Bu haber 193 kez okundu.
Eğitim - 19:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Acı kaybımız: 20 kişi hayatını kaybetti
  AFAD‘dan Elazığ’da gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremle ilgili, “Depremde ölenlerin sayısı 20’ye yükseldi, yaralı sayısı 1015″ açıklaması yapıldı. Bölgede depremin ardından 228 artçı deprem yaşandı. Bölgeye 1167 arama kurtarma personeli 235 araç sevk edildi. Yardımlar ve ihbar için 3122582323 numaralı telefonlar aranabilir. Yaralılar hakkında bilgi almak için 184 SABİM aranabilir.
 • 02
  Gaziantep’te deprem bölgesine ulaşan ekip 1 kişiyi kurtardı
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dün akşam saatlerinde Elazığ deprem Bölgesine hareket eden Arama kurtarma Ekibi Göçük altından bir vatandaşlı sağ olarak kurtarmayı başardı. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Deprem Bölgesine 11 araç ile 42 personel gönderilmişti.
 • 03
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 04
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 05
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.

YOL DURUMU