logo

28 Şubat 2018

İslahiye Emniyeti hırsızları suç üstü yakaladı

İslahiye Emniyeti hırsızları suç üstü yakaladı

İslahiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hırsızları suçüstü yakaladı.

 

İslahiye İlçe Emniyet ekipleri Hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda;

1- 22 Şubat 2018 günü İslahiye İlçesi Atatürk mahallesinde bir ika?mette meydana gelen evden hırsızlık olayı ile ilgili yapılan çalışmalarda daha mağdurun müracaatı bile olmadan olayın iki bayan şüphelisi G.L. ve B.L. isimli şahıslar evden aldıkları 11 adet ziynet eşyası, 30 adet Amerikan doları ve 150 TL para ile suçüstü yakalandı. Ele geçirilen ziynet eşyaları ve paraları olayın mağduruna teslim edildi. Her iki şüpheli şahısta adli makamlara sevk edildi.

2- 23 Şubat 2018 günü İslahiye İlçesi Cumhuriyet mahallesinde bulunan Muhtarlar Derneğinden bir mağdura ait cep telefonunun çalınması ile ilgili daha mağdurun müracaatı bile olmadan olayın şüphelisi A. G. İsimli şahıs bahse konu cep telefonu ile birlikte suçüstü yakalandı. Ele geçirilen cep telefonu olayın mağduruna teslim edildi.

Ayrıca yapılan araştırmalarda, şüpheli A.G. isimli şahsın başka bir hırsızlık olayından da arandığı tespit edildi. Şüpheli şahıs hakkında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edildi.

Etiketler: » »
28 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?