MAHMOOD COFFEE TÜRKİYE PAZARINDA - Gaziantep Haber,Gaziantep haberler,
11° Parçalı bulutlu
 • EURO 7.39
 • DOLAR 6.78

MAHMOOD COFFEE TÜRKİYE PAZARINDA

Hareketli Manşet - 04 Mart 2012 21:31 A A

Ortadoğu’nun en önemli kahve markalarından ‘Mahmood Coffee’, 2008 yılında girdiği Türkiye pazarında markalaşma sürecine hız verdi. Ünlü sunucu Eve Erken, markanın yeni reklam yüzü oldu.

Ortadoğu’nun en çok sevilen ve tercih edilen kahve markalarından ‘Mahmood Coffee’ Türkiye pazarında tüketicisine daha etkin bir şekilde ulaşabilmek için tanıtım çalışmalarında atağa geçti.

Gaziantep’te yerleşik Altunkaya Şirketler Grubu tarafından üretimi gerçekleştirilen markanın hedefi yakın zamanda sektöründe Türkiye’nin en iyisi olmak.

‘Mola Keyfi’ sloganıyla tanıtım ve reklam çalışmaları aralıksız sürdürülen, Mahmood Coffee’nin Türkiye’deki ekran yüzü ise sevilen sunucu Ece Erken oldu.

Markanın tüm reklam çalışmalarında görev alacak olan Erken, İstanbul’da gerçekleştirilen katalog ve reklam çekimleri için kamera karşısına geçti. Ece Erken’in rol aldığı Mahmood Coffee reklam filmleri kısa bir süre sonra ekranlardaki yerini alacak.

İç pazarla hızlı bir giriş yapan marka, ayrıca Erken’in sunduğu, ‘Ece’yle Tatlım Benim’ programının sponsorluğunu da üstlendi.

‘HEDEF TÜRKİYENİN MARKASI OLMAK’

Mohmood Coffee’nin Ortadoğu ve Körfez Ülkelerinde uzun yıllardır iyi bir Pazar payına sahip lduğunu belirten Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mahsum Altunkaya, 2008 yılında ‘Mahmood’ markasıyla girdikleri Türkiye hazır kahve sektöründe beklentilerinin üzerinde bir taleple karşılaştıklarını söyledi.

En kaliteli kahvelerden üretilen Mahmood Coffee’nin dünya standartlarında bir lezzet olduğunu belirten Mahsum Altunkaya ‘Tüketiciye, ilk içimde tadıyla ve kokusuyla farklılığını hissettiren tüm coffee çeşitlerimizi kısa süre içerisinde “Türkiye’nin markası’ haline getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Kaliteli ve sağlıklı ürün üretiminin firma olarak temel prensipleri olduğunu ifade eden Altunklaya açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Üretimde en temel ana presnsibimiz insan sağlığıdır. Bu nedenle üretim safhalarımızın her aşamasında hijyen kurallarına ve gıda kontrollerine büyük önem vermekteyiz. Öyle ki, aile fertleri olarak fabrikamızda üretimini yaptığımız bir mamulü kendimiz kullanıp, onaylamadan kesinlikle satışa sunmamaktayız. İşletmemizde, imalattan, bayii satışına kadar olan tüm bölümlerde çalışanlar olarak Ben’ değil, Biz’ mantığıyla hizmet vermekteyiz. Tecrübeli bir ekip tarafından özenle üretilerek piyasaya sunulan kahvemizin satış sonrası da yanındayız; tüketicinin arzu ve ihtiyaçlarını tüm iletişim mecralarından feed back alarak değerlendirip, lezzet ve keyif anlamında ürünümüze istikrarlı bir kalite sunmaya çalışıyoruz.”

Bu haber 484 kez okundu.
Hareketli Manşet - 21:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Sağlık Çalışanlarına gıda desteği
  Dünyayı saran Koronavirüs’ün Türkiye’ye gelmesi ile beraber, büyük özveri gösteren sağlık çalışanlarına destek amaçlı pek çok çalışma başlatıldı. Bu kapsamda Özler Döner tarafından Ankara’daki sağlık çalışanlarına döner dağıtıldı. Özel olarak hijyen kurallarına uygun hazırlanan dönerler el değmeden paketlenerek, ultraviyole ışınları ile korunarak yine aynı titizlikle sağlık çalışanlarına teslim ediliyor. Yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları bu mücadelede […]
 • 02
  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Bankalara çağrı
  Tüm bankaları sıkıntıya düşen firmalara destek olmaya çağıran Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Şirketlerimiz bankalar tarafından ‘limit bitti’ denip başvurusu dahi alınmadan geri çevriliyor. Buradan tüm bankalara seslenmek istiyorum. Bu dönem karlılık düşünecek, şirket seçecek dönem değil” dedi. Hisarcıklıoğlu konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi:“Tüm dünya Koronavirüs salgını dolayısıyla oldukça zor […]
 • 03
  Büyükşehir Bandosu, Karantinadaki misafirlere moral oldu
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yurt dışında gelen ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı Ümmü Gülsüm Yurt Müdürlüğü’nde karantinada tutulan 684 Türk vatandaşına, “Moral ve Motivasyon Etkinliği” düzenledi. Çin Halk Cumhuriyeti’nde ortaya çıkan ve kısa süre içinde küresel bir salgın haline dönüşüp Dünya gündemine oturan Corona Virüs (COVID-19) nedeniyle insanların yaşam şartlarında meydana gelen dönüşümler […]
 • 04
  Fiyat Artışlarının önüne geçmek için denetimler devam ediyor
  Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında fiyat artışlarının önüne geçmek için denetimler devam ediyor. Gaziantep Valiliği’nden yapılan açıklamada Gaziantep İl Ticaret Müdürlüğü tarafından market, eczane ve medikal firmalara yönelik yapılan denetimlerde haksız fiyat artışlarına dair şikayetlerin değerlendirildiği belirtildi. Yapılan açıklamada: “Koronavirüs tedbirleri kapsamında haksız fiyat artışlarının önlenmesi amacıyla Gaziantep Ticaret İl Müdürlüğü tarafından 9 Mart 2020 tarihinden […]
 • 05
  Şimdi sevgi dilini harekete geçirme zamanı
  İçinde bulunduğumuz kaos ortamını fırsata çevirebilirsiniz Koronavirüsün neden olduğu Covid -19 salgını kapsamında evlere kapandığımızı belirten Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu durumun evde kurulmuş düzenleri de değiştirdiğini ifade ediyor. Evlere kapandığımız bu zamanların aile ilişkilerini pozitif yönde geliştirmek için fırsat olduğunu vurgulayan Tarhan, içinde bulunduğumuz zamanın tam da sevgi dilini harekete geçirme zamanı olduğunu […]

YOL DURUMU