Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri Gaziantep’ten Başlıyor

Marketing Anadolu Platformu, “Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri” ile Anadolu girişimcilerine markalaşma yolunu açıyor. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute (MMI) işbirliğiyle hayata geçirilen “Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri”  işletmelerin markalaşarak Anadolu ekonomisini büyütmesi için profesyonel isimleri Gaziantep’te ağırlıyor. MAM Eğitimleri 28 Mart’ta NOVOTEL’de gerçekleştirilecek.

Anadolu sanayicisinin satışını artırırken markalaşma sürecini de başlatan  Marketing Anadolu Platformu, Marketing Anadolu dergisi tarafından oluşturuldu. Türkiye’den örneklerin yer aldığı ve yazarlarının pazarlama sektörünün profesyonelleri olduğu CEP PAZARLAMA DİZİSİ ile desteklenen eğitimler markalaşmanın yerelden başladığına inanıyor. Anadolu Girişimciliğinin markalaşma sürecinde ileri aşamalara taşınmasını hedefleyen eğitimlerde pazarlama disiplinin tüm bileşenleri tartışılıyor.

Pepsi&Co Türkiye sponsorluğunda Unilever, Şekerbank, NT ve  Localtime desteğiyle gerçekleştirilecek olan Marketing Anadolu Mektep Eğitimlerinin ilki 28 Mart tarihinde Gaziantep Novotel’de gerçekleşecek. 5 Anadolu şehrinde düzenlenecek  olan eğitimlerin Gaziantep sonrasında 18 Nisan’da Bursa, 7 Mayıs’ta İzmir, 30 Mayıs’ta Ankara ve 13 Haziran’da Erzurum’da gerçekleştirilecek.

Bir gün sürecek olan  eğitimlerde uzmanların ele alacağı konular ise şöyle:

  • Geleceğinizi şekillendirin ve markalaşın
  • Markalaşma sürecinde medya planlama ve kullanımı
  • Yerelde ve dijitalde marka olmak
  • Küresel marka nasıl yerelleşir?

Etiketler: » » » » »
530 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?