logo

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin Yenilenen Acil Servis Ünitesi Hizmet Vermeye Başladı

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin Yenilenen Acil Servis Ünitesi Hizmet Vermeye Başladı

Medical Park Gaziantep Hastanesi, modern çağın gerekleri uygun olarak, hasta için her türlü gereksinimin düşünüldüğü, yenilenen Acil Servis Ünitesi’nde ise, geçtiğimiz günlerde hasta kabul edilmeye başlandı.

Acil Tıp Uzmanlarından oluşan akademik kadrosundaki Profesör, Doçent ve Uzman hekimler yedi gün yirmi dört saat hastalara hizmet vermektedir.

Gaziantep başta olmak üzere çevre il ve ilçelerin yanı sıra komşu ülkelerden gelen hastalara da hizmet veren uluslararası standartlarda A sınıfı bir hastane olan Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin Acil Servis Ünitesi 470 m2’lik kapalı alanı ile yenilendi. Acil tıp uzmanlarından oluşan akademisyen kadro ve yenilenen teknolojik altyapısı ile Medical Park Gaziantep Acil Servis Ünitesi sağlık hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin yenilenen Acil Servis Ünitesi, ferah ve güvenli yapısının yanı sıra, resüsitasyon ve detoksifikasyon birimleri, birisi Vip olmak üzere 10 adet acil gözlem ve tedavi odası, 5 adet acil müdahale odası ile öne çıkmaktadır. Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin yenilenen Acil Servis Ünitesi, akademisyen kadrosu ve multidisipliner anlayışı ile hastalara şifa dağıtmaya devam etmektedir.

Etiketler: » » »
64 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?