Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

MEMURLARA KAR İZNİ VERİLDİ

Gaziantep Valiliği yoğun kar yağışı yüzünden kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan bazı memurların 26-27 Ocak tarihleri arasında resmi izinli olduğunu açıkladı.

Meteoroloji Müdürlüğünün hava tahmin raporlarından Gaziantep İlinde soğuk ve kar yağışlı havanın etkisi altına girilmesi ve kar yağışı ile birlikte buzlanma ve don olayı meydana gelebileceği bildirilmesi üzerine sağlık sorunları ve özel durumları olan personele 26-27 Ocak tarihleri arasında iki gün resmi izin verildiği açıklandı.

Gaziantep Valiliği İl Yazı İşleri Müdürlüğünün yayınladığı; 26.01.2012 tarih ve 903.05 sayılı yazı ile “Gaziantep İli Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli hamile ve süt izni kullanan kadın memurlar, kalp ve böbrek yetmezliği ile kontrol edilemeyen tansiyon yüksekliği ve kronik hastalıkları olanlar ve engelli kamu personelinin 26-27 Ocak 2012 tarihinde idari izinli sayılmaları Valiliğimizce uygun görülmüştür” denildi.

Bu resmi tatilden faydalanacak olan memurlar Gaziantep Valisi Erdal Ata’ya teşekkür ederek yoğun kar yağışı ve soğuk hava yüzünden işe geliş ve gidişlerde çok zorlandıklarını ifade ettiler

Etiketler: » »
718 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?