Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

MERİNOS TALİHLİLERİ ARABALARINA KAVUŞUYOR..

Dünyanın en büyük halı üreticisi Merinos tarafından düzenlenen altı adet Ford Focus araba kampanyası talihlileri arabalarına kavuşuyor.

Fabrika satış mağazalarından 20 Nisan 2011 – 16 Ekim 2011 tarihleri arasında alış veriş yaparak kupon dolduran yaklaşık yüz bin talihli arasından çekilişle araba kazanan talihliler 21 Kasım 2011 Pazartesi günü saat 15’te düzenlenecek törenle arabalarını teslim alacaklar.

Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda Cuma Öztürk, Ömer Koyuncu, Yılmaz Yılmaz, Ekrem Kılınç,  Mehtap Ağca ve Fatih Karabaş araba talihlileri olarak belirlenmişti. Arabaların teslimi konusunda tüm çalışmaların tamamladığını ifade eden Merinos Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Erdemoğlu bu tür kampanyaların çeşitli zaman aralıklarında devam edeceğini söyledi. Erdemoğlu “Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için kaliteden ödün vermeden var gücümüzle çalışmaktayız. Halı, mobilya ve ev tekstili konusunda dünya markası olma yolunda önemli mesafeler kaydettik. Yaptığımız araba kampanyasıyla da müşterilerimizin her zaman yanında olduğumuzu kanıtlamış olduk. Müşterilerimize araba vermekten büyük gurur duymaktayız” dedi.

988 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?