logo

Milletvekili Erdoğan,ın 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Erdoğan,ın 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Erdoğan,ın 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Erdoğan; 15 Temmuz 2016’da ülkemiz, milletimize ve demokrasimize alçakça kast eden hain darbe girişimine maruz kalmıştır. Türkiye’nin bağımsızlığını, kalkınmasını, hak ve adaletin sesi olmasını hazmedemeyen karanlık bir yapı ve onu teşvik eden işbirlikçileri, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Sayın Cumhurbaşkanımızı, Polisimizi, stratejik kurumlarımızı hedef alarak devletimizi ele geçirmeye çalışıldığını kaydetti.

Erdoğan, 15 Temmuz Darbe girişiminin yaşandığı o karanlık gecede Çanakkale ruhu, Kurtuluş Savaşı ruhu bir kez daha tezahür etti. Milletimiz, açılan ateşlere, atılan bombalara, yöneltilen tehditlere, gözlerinin önünde şehit edilen vatandaşlarımıza rağmen meydanı darbecilere bırakmayarak ülkesine ve milli iradeye kararlı bir şekilde sahip çıktı ve bu hain darbe teşebbüsü bertaraf edilmiştir.

“Hain darbecilerin , asıl gayesi Türkiye’ nin kutlu yürüyüşünü durdurmak, İstikametini değiştirmek ve tekrar batıya bağımlı hale getirmekti. Ancak o gece Aziz Milletimiz iradesine uzanan eli bizzat kendisi kırmasını bilmiştir” dedi.

15 Temmuz darbe girişiminde onurluca karşı direnişte bulunan ve vatan uğruna yaşamını yitiren, acısını hâlâ yüreğimizde hissettiğimiz ŞEHİTLERİMİZİN, ruhları şad olsun. GAZİLERİMİZE minnetlerimi sunar, sağlıklar ve esenlikler dilerim.

Unutmadık, Unutmayacağız!

Etiketler: » » » »
39 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?