16° Parçalı bulutlu
 • EURO 6.42
 • DOLAR 5.68

Miting gibi SKM açılışı

Hareketli Manşet - 11 Mart 2019 11:47 A A

Cumhur İttifakı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin’in Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), Gazimuhtarpaşa Bulvarı’nda düzenlenen törenle açıldı.

SKM’nin açılışında konuşan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül,  Gaziantep’in ülke için nerede ne zaman ihtiyaç olduysa taş üstüne taş koyanların şehri olduğunu bildirdi.

ŞAHİN’E EN BÜYÜK DESTEĞİ VERECEĞİZ

Bakan Gül, “Gazi şehir, her zaman böyle kalacaktır. 17 yıl Gaziantep’e çok desteklerde bulunduk. Cumhurbaşkanımız milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dimdik durdunuz. Biz başkanımızla Gaziantep’te taş üstünde taş koymaya devam ettik. Ülkemizde bakanlık yapan, büyük hizmetler vermiş olan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda çok büyük hizmetler yapan değerli ablamız Fatma Şahin’e en büyük desteği vereceğiz. Fatma Hanım, sizler için ‘daha iyi neler yaparız’ diye gecesini gündüzüne kattı. Desteklerinizle 31 Mart’ta  ‘durmak yok yola devam’ diyeceğiz. Şehirdeki yaşayan çalışan kardeşlerim hangi partiye oy vermiş olursa olsun, eğer Gaziantep’te istikrar sürerse bütün herkes kazanır. Gaziantep huzursuzsa herkes huzursuz olur. İstikrarsızlık, işsizlik olursa hepimiz bundan payımızı alırız. Eğer esnaf siftah edemezse hangi parti olursa olsun zarar görür. Gelin ‘Hep beraber Gaziantep’i Türkiye’yi büyütelim’ bu bur çağrısıdır. Bizim derdimiz memlekettir. İttifakımızın tüm adayları, kadınlarımız, çocuklarımız, işçilerimiz ve çiftçilerimiz için çok büyük projelerle geliyor. 31 Mart’ta Gaziantep Fatma Şahin’e Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği verecektir” dedi.

SIRTIMIZI TERÖR ÖRGÜTLERİNE DEĞİL GAZİANTEPLİLERE DAYAYAN BİR PARTİYİZ

“31 Mart’ta Gazianteplilerin desteğiyle en iyi sonucu alacağımıza inanıyoruz” diyen Gül, şöyle devam etti: “4,5 yıl seçim yok artık, Gaziantep’i büyütmek için, Gaziantep’i geliştirmek için daha fazla çalışacağız. İşsiz bir gencimiz kalmayacak, uygulamaya alacağımız toplu konut projelerimizle konutlar ucuzlayacak, kira fiyatları aşağıya çekilecek, Düzbağ içme suyu projesiyle zaten ucuzlayan su fiyatları, daha da ucuzlayacak. Biz sırtımızı terör örgütlerine değil Gazianteplilere dayayan bir partiyiz. 31 Marta cumhur ittifakı kazanacak, 31 Mart’ta Gaziantep kazanacak. Oyun kurmak isteyenler var, yine tuzak kurmak isteyenler var, birliğimizi beraberliğimizi bozmak isteyenler var, içeriden dışarıdan senaryo üretenler var, bu ülkenin kaderini bu ülkenin vatandaşları tayin eder, bu ülkenin önüne kesmek isteyenlere sandıktan Osmanlı tokadı vuracağız.”

ŞAHİN: 1 NİSAN’DA YEREL KALKINMANIN USTALIK DÖNEMİ BAŞLAYACAK

Cumhur ittifakı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep’in 31 Martta yeni bir destan yazacağını, yerel seçimlerin yeni bir zaferin işareti olacağını aktardı.

Şahin, “Tam 17 yıl önce, ‘hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ dedik, ‘önce memleket önce millet’ dedik, ‘durmak yok AK Parti ile yola devam’ dedik, ‘memleket işi gönül işidir’ dedik. Kutsal değerler üzerine kutsal ittifak kurduk. Zillet ittifakına karşı millet ittifakı, cumhur ittifakı bir olma ittifakıdır, bir ilke ittifakıdır. Biz başkaları gibi sırtımızı başkalarına dayamadık, biz hakka hizmet halka hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Yusuf Aleyhisselam’ı kuyudan, Yunus Aleyhisselam’ı balığın karnından çıkaran güce inandık, samimiyetle tevazuuyla, gayretle önce millet, önce memleket diyoruz. 1 Nisan’da belediye başkanlarımla birlikte teşkilatımla, güçlü bir Ankara’yla, milletvekillerimle, bakanımla, liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la yerel kalkınmanın ustalık dönemi başlayacak. Bu ekip imanlı bir ekip, bu ekip çalışkan bir ekip, samimiyetle gayretle yolumuza devam edeceğiz. Gücümüzü bacılarımdan, analarımdan alıyorum. Babalarım dağ gibi arkamda gençlerin heyecanı yolumuz aydınlatıyor. Sizinle pazara kadar değil mezara kadar birlikteyiz. Arkamızda Şahinbey’in torunları var, arkamızda Şehitkamil’in torunları var, üzerimizde hak, yanımızda halk var” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Üzer, Türkiye’de cumhur ittifakının seçimden galibiyetle çıkacağını belirterek, “31 Mart seçimleri ülkemize hayırlı olsun. Biz, insanlarımıza güveniyoruz” dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin herkese açık olduğunu belirterek, 31 Mart yerel seçimlerde başarıyla çıkacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Adayı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış kurdelesi kesildi.

Bu haber 23 kez okundu.

Hareketli Manşet - 11:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Psikoterapist Canatar, mutlu olmanın sırlarını açıkladı
  TERAPİDER Genel Başkanı Psikoterapist Uzman Doktor Taner Canatar, mutlu olmanın sırlarını açıkladı.  *MUTLULUK İÇİN ÇABALAMAK MUTLULUK GETİRMİYOR Birleşmiş Milletler, dünya üzerindeki insanların mutluluk fikrini hatırlamaları ve kutlamalar ile farkındalık oluşturmaları için 2012 yılında 20 Mart’ı “ Dünya Mutluluk Günü ” olarak ilan etti. Dünya mutluluk gününde Aile Terapileri ve Terapistleri Derneği (TERAPİDER) de mutlu olmanın sırlarını […]
 • 02
  Başkan Fadıloğlu: “Çok daha güçlü bir gönül bağı kuruyoruz”
  Esnaf ve mahalle ziyaretlerini aralıksız devam ettiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşıyor. Başkan Fadıloğlu’nun mahalle ziyaretleri, adeta miting havasında gerçekleşiyor. Halka yapılan hizmetleri ve yapılacak hizmetleri anlatmak, varsa sorun, talep, görüşlerini almak adına sık sık esnaf, aile ve mahalle ziyaretleri yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, özellikle gerçekleştirdiği mahalle […]
 • 03
  Ahmet Uzer özür diledi
  Gaziantep’te Gaziray Hattı Projesinin test sürüşü sırasında sarf ettiği “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” sözüyle ilgili AKP Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer’den özür mesajı geldi. Ahmet Uzer tartışma yaratan sözlerinin, “Sevinç ve gururun yaşattığı aşırı coşku haliyle şakadan sarf edildiğini” öne sürerek twitter hesabından yayımladığı mesajla Gazianteplilerden özür diledi. İŞTE O MESAJ “Dün sevinç ve gururun […]
 • 04
  Doğan, Uzer’in sözlerine tepki gösterdi
  Demokratik Sol Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, Ak Parti Milletvekili Ahmet Uzer tarafından vatandaşlara karşı sarf edilen “Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar” sözlerini eleştirdi. Doğan, ” Siz hangi hakla vatandaşı öküz yerine koyarsınız? Burası Gaziantep! Gaziantep Savunmasında kan döken 6 bin 317 şehidin torunlarının yaşadığı yer. Kimsenin vatandaşa hakaret etmeye hakkı yok” […]
 • 05
  Gaziantep Basketbol kıl payı galibiyeti kaçırdı: 65-66
  Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 23’üncü haftasında Gaziantep Basketbol, kendi evinde  konuk ettiği Anadolu Efes karşılaşmasında kıl payı galibiyeti kaçırdı.  66-65 mağlup oldu. Ev sahibi ekip Jekiri’nin sayılarıyla beraberliği koruyan Gaziantep Basketbol oyunun kontrolünü bırakmadı. Rakip takım ise Dunston’un atışlarıyla etkili olmaya çalışırken, ilk periyot 15-15 berabere tamamlandı. 2’nci periyotta konuk ekip etkili oldu. Anadolu Efes, pota […]

GÜNLÜK BURÇLAR

YOL DURUMU