logo

Nizipli mühendisler, “Gökhan Çeliktürk” dedi 

Nizipli mühendisler, “Gökhan Çeliktürk” dedi 

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Gaziantep Şubesinin genel kurul toplantısı 22-23 Şubat tarihlerinde yapılacak. Genel kurulda mevcut başkan Gökhan Çeliktürk ile birlikte üç adayın yarışması bekleniyor.

ADAYLAR PROJELERİNİ ANLATTI 

Nizipli İnşaat Mühendisleri, genel kurul öncesi hangi adayı destekleyeceklerini belirlemek için başkan adayları Gökhan Çeliktürk, Burkay Güçyetmez ve Ali Aytek’i ayrı günlerde Nizip’e davet ederek projelerini dinledi. Nizipli mühendisler önceki gün de hangi adayı destekleyeceklerine karar vermek için ön seçim yaptılar. Yapılan ön seçimde Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubu’nun adayı mevcut İMO Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk açık ara önde çıktı.

POLAT: DESTEĞİMİZ GÖKHAN ÇELİKTÜRK’E

İnşaat Mühendisleri Odası Nizip Temsilcisi Mahmut Polat, ön seçimle ilgili yaptığı değerlendirmede, “İnşaat Mühendisleri Odası Nizip Temsilciliği olarak, önümüzdeki hafta yapılacak genel kuruldaki tavrımızı belirlemek için bir önseçim yaptık. Ön seçimde mevcut şube başkanımız Gökhan Çeliktürk oyların çok büyük bir kısmını aldı. Seçim sonucunda Nizipli inşaat mühendisleri olarak genel kurulda Çağdaş Mühendisler  Grubunun adayı Gökhan Çeliktürk’ün listesine blok şekilde oy kullanmaya karar verdik” şeklinde açıklamada bulundu.

 MESLEĞİMİZE VE ŞEHRİMİZE DUYARLI BİR ODA

 İMO Nizip Temsilcisi Mahmut Polat, inşaat Mühendisleri Odası’nın kamu kurumu niteliğinde olduğunu belirterek, “Aktif, toplumun tüm kesimlerine eşit mesafede, mesleğimizin ve şehrimizin sorunlarına karşı duyarlı bir meslek odası için Gökhan Çeliktürk’ü destekleyeceğiz. İMO’nun önümüzdeki dönemde de deprem master planı, sağlıklı yapılaşma gibi konularda aktif olmasını, belirleyici olmasını istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler: »
24 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?